Павло Дутко пропонує заборонити ОПЗЖ та інші антиукраїнські партії

Проєкт рішення «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України та Міністерства юстиції України щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій» виніс на розгляд сесії депутат Рівненської районної ради, голова фракції партії «Голос», квасилівчанин Павло Дутко.

До таких депутат відніс «Опозиційну платформу – За життя», «Партію Шарія», «Опозиційний блок», «НАШі» та «Перемогу Пальчевського».

«В умовах ведення російсько-української війни вважаємо неприпустимою ситуацію, коли на території України відкрито діють політичні сили, які підтримують країну-агресора, займаються російською пропагандою та вчиняють дії задля підриву та знищення української державності.

Вважаємо, що заборона антиукраїнських партій сприятиме об’єднанню суспільства та послабить російський вплив на українські економіку, політику та соціальне життя, що прискорить перемогу у війні та звільнення від окупації українських територій – Криму та Донбасу» йдеться зокрема у зверненні, підготовленому Павлом Дутком.

Пленарне засідання сесії Рівненської районної ради, до порядку денного якого включене це питання, відбудеться у середу, 24 березня.

Нагадаємо, що 11 березня схоже звернення про заборону цих же партій підтримала Рівненська міська рада. Крім того, звернулися до керівництва України з вимогою заборонити ОПЗЖ та «Партію Шарія» також Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька міські ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...