Павло Дутко привітав підприємців із професійним святом

З нагоди Дня підприємця, яке в Україні відзначається на початку вересня, депутат Рівненської районної ради Павло Дутко зустрівся з представниками бізнесу, які живуть та працюють у Квасилові, та нагородив їх почесними відзнаками.

Зокрема, почесні грамоти Рівненської районної ради за високий професіоналізм та активну життєву позицію з рук депутата отримали президент футбольного клубу «Єдність» (Квасилів), директор ТОВ «Агрофірма «Маломидське»» футбольний меценат Юрій Кутенць, а також директор ТОВ «Папірінвест» Андрій Фесун.

Довідка

Кутенець Юрій Сильвестрович

Підприємець та футбольний меценат.

Навесні 2021 року врятував від зникнення дорослий футбол у Квасилові. Прийнявши у власність футбольну команду, яка не мала коштів на подальше існування, вклав у неї власні кошти і зберіг для Квасилова місце у вищій лізі чемпіонату Рівненського району.

Нині, під керівництвом Юрія Кутенця, ФК «Єдність» досягнув значних успіхів – посідає 3 місце у найвищій лізі чемпіонату та пробився до півфіналу Кубка Рівненського району.

Фесун Андрій Вікторович

Підприємець та громадський активіст.

Успішно розвиває єдиний на Рівненщині паперовий завод, одна з філій якого знаходиться у Квасилові.

Створив вертикально-інтерговану структуру, яка займається роздільним збором вторсировини у Квасилові. Відомий своїми екологічними ініціативами, мета яких – підвищити культуру громадян.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...