ПДВ квасилівській меблевій фабриці поки так і не повернули

ПДВ квасилівській меблевій фабриці поки так і не повернули

До цих пір не повернула багатомільйонну заборгованість з відшкодування податку на додану вартість квасилівському меблевому підприємству ТОВ «Морган Феніче» держава. Дане питання наразі вирішується на рівні керівництва області. Про це під час зустрічі з журналістами повідомив новопризначений голова Рівненського облдержадміністрації Віталій Чугунніков (на фото).

«Є проблемне підприємство в Квасилові – «Морган Феніче». Спілкувався з його власницею. Вона розповіла про проблеми з відшкодуванням ПДВ. Вирішення цього питання взяв під особистий контроль.

Загалом це стосується усієї держави, це був корупційний податок відшкодування. Має бути домовленість між владою і бізнесом. Влада сприяє бізнесу, разом з тим, представники бізнесу теж повинні нести відповідальність, сплачувати податки та збори в повному обсязі. Тому що за них живе пенсіонер, вчитель, лікар, міліціонер, той же воїн-герой АТО. Є така домовленість: ми допомагаємо вам, бо це нам важливо. У свою чергу, ми гарантуємо громаді: ці кошти використовуватимуться ефективно. Я не кажу про розкрадання, бо це вже не питання, за це – одразу тюрма. Питання в тому, чи навчимося ефективно керувати податками, які бізнесовці вносять в казну. Оце найголовніше» – цитує очільника Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова сайт газети «Нове життя».

Нагадаємо, 12 листопада минулого року кілька сотень працівників квасилівського ТОВ «Морган Феніче» пікетували Рівненське обласне управління Державної фіскальної служби, вимагаючи повернути 20 мільйонів гривень ПДВ, які заборгувала перед підприємством держава. За кілька днів після цього, головний податківець Рівненщини Дмитро Зайцев назвав згаданий пікет «виставою».

У 2014 році квасилівське ТОВ «Морган Феніче», що спеціалізується на виробництві меблів, продемонструвало найбільший приріст у реалізації власної продукції серед усіх підприємств Рівненської області.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...