Перемога без гри

Перемога без гри

Так і не відбувся матч чергового туру першості Рівненського району з футболу серед команд першої ліги у Колоденці між місцевим однойменним клубом та ФК «ЛМЗ-Квасилів». Причиною стала неявка на гру господарів, тож квасилівчани отримали технічну перемогу з рахунком 3:0.

Поєдинок ФК «Колоденка» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» мав відбутися у неділю, 19 липня. Як повідомило порталу «Інший Квасилів» джерело в Рівненській районній федерації футболу, колоденська команда звернулася до федерації, а також своїх суперників з Квасилова із проханням про перенесення матчу на більш пізніший термін. Однак квасилівчани відповіли категоричною відмовою. Тож ФК «Колоденка» погодився, щоб йому зарахували технічну поразку, внаслідок чого на виїзну гру ФК «ЛМЗ-Квасилів» їхати не довелося.

Технічна перемога не дозволила квасилівчанам повернути лідерство в групі «Б». Як і раніше, наші футболісти посідають друге місце, на одне очко відстаючи від «Інтеркарса» з Білої Криниці.

Результати інших матчів 10 туру першості району в групі «Б»: «Вікторія» (Кустин) – «Альянс» (Біла Криниця) – 3:2, «Олімпік» (Олександрія) – ФК «Житин» (Малий Житин) – 3:2, «Інтеркарс» (Біла Криниця) – ФК «Олександрія» – 3:2.

Турнірне становище лідерів: 1. «Інтеркарс» – 21, 2. ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 20, 3. «Альянс» – 16, 4. ФК «Житин» – 16, 5. ФК «Олександрія» – 16 очок.

Свій наступний матч ФК «ЛМЗ-Квасилів» проведе наступної неділі, 26 липня. У Тайкурах наші футболісти зустрічатимуться з головним аутсайдером групи – місцевим «Легіоном», який не здобув ще жодного очка в матчах першості району.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...