Перевізники незаконно збільшили вартість проїзду в маршрутках

Перевізники незаконно збільшили вартість проїзду в маршрутках

Не очікувати погодження з керівництвом Рівненської облдержадміністрації вирішили перевізники області, самовільно піднявши з сьогоднішнього дня вартість проїзду в міжміських маршрутних таксі на більшості напрямків. Подорожчали також і маршрутки «Рівне-Здолбунів».

Відтепер квасилівчани змушені будуть платити по 4 гривні за проїзд до Рівного, або Здолбунова, хоча ще вчора ціна в маршрутці становила 3 гривні.

Разом з тим, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Ігор Тимошенко назвав такі дії перевізників протизаконними. За словами Ігоря Тимошенка, законодавство чітко визначає процедуру затвердження нового тарифу на перевезення. Так, після подачі перевізником заявки нові тарифи мають пройти громадське обговорення. Лише після цього розпорядженням голови ОДА можуть бути затверджені. Без цього жоден тариф не може визнаватися законним.

«Я розумію бажання перевізників збільшити тариф, адже зросла ціна на пальне. Але не треба забувати, що зарплати мешканців області залишилися на тому ж рівні. Тож очевидно підвищення вартості проїзду може значно погіршити фінансовий стан людей. Щоб цього не сталося, закликаю перевізників та громадськість зустрітися за «круглим столом» та знайти порозуміння. Перевізники та активісти мають дійти спільної позиції щодо тарифів. Тільки після цього в облдержадміністрації погодять новий тариф», – цитує Ігоря Тимошенка сайт Рівненської обласної державної адміністрації.

За словами директора департаменту, будь-яке самочинне підняття тарифу, без відповідного розпорядження голови ОДА є грубим порушенням закону. Відповідно, може каратися від накладання штрафів на перевізника і аж до розірвання угоди та позбавлення ліцензії на перевезення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...