Перевізники збільшили вартість проїзду та оминають Квасилів стороною

Перевізники збільшили вартість проїзду та оминають Квасилів стороною

Збільшили ціну за проїзд в маршрутних таксі відсьогодні перевізники здолбунівського напрямку. Щоправда, відчути здорожчання мешканці Квасилова поки не можуть, оскільки маршрутки «Рівне-Здолбунів» та сільські автобуси через наше селище тимчасово не курсують.

Відтепер вартість проїзду за маршрутом «Квасилів-Рівне» в маршрутних таксі здолбунівського напрямку коштуватиме 5 гривень , а у Здолбунів з Квасилова можна буде дістатися за 4 гривні 50 копійок. Своє рішення збільшити ціну перевізники пояснюють підвищенням цін на запчастини та паливно-мастильні матеріали.

Як відомо, у березні минулого року Кабінет міністрів України скасував державне і муніципальне регулювання тарифів на пасажирські перевезення, за винятком залізничних. Тож тепер влада області жодним чином не може вплинути на перевізників, а останні отримали можливість самостійно та на свій розсуд встановлювати тарифи на власних маршрутах.

Разом з тим, з учорашнього дня на місяць перекрили залізничний переїзд у Квасилові, де виконуватимуться ремонтні роботи. У зв’язку з цим, маршрутні таксі здолбунівського напрямку у Квасилів наразі не заїжджають, курсуючи до Рівного автотрасою «Київ-Чоп».

Таким чином, маршрутки «Квасилів-Рівне» залишилися практично єдиним громадським автомобільним транспортом, яким можна дістатися до Рівного. До речі, у «квасилівських» маршрутних таксі вартість проїзду з селища до Рівного поки залишається незмінною – 4 гривні.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...