Підлітковий клуб «Сокіл»: є чергова перемога!

Підлітковий клуб «Сокіл»

Одразу два призових місця на п’єдесталі пошани посіли представники квасилівського підліткового клубу «Сокіл» на черговому весняному спортивному фестивалі серед підліткових клубів, що діють за місцем проживання. Головна квасилівська команда – «Сокіл» – стала незаперечним переможцем змагань, а «Сокіл-2», сформований з молодших учасників клубу, посів третє місце в загальному заліку.

Обласний спортивний фестиваль серед підліткових клубів, що проходить в рамках всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація», відбувається у Рівному кожних півроку.

Як завжди, команди підліткових клубів складалися з хлопців та дівчат віком від 11 до 14 років. Учасники змагалися в естафетах: «фітбол», «футбол», «баскетбол», «волейбол» та «володар кілець».

Підлітковий клуб «Сокіл»2

В результаті, конкуренцію двом квасилівським командам зуміли скласти лише вихованці клубу «Живчик», що представляв село Бугрин Гощанського району, і посів друге місце в загальному заліку.

Про це повідомляють організатори заходу з комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Нагадаємо, представники квасилівського підліткового клубу «Сокіл» регулярно стають переможцями обласного спортивного фестивалю. Востаннє це вони зробили у грудні минулого року.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...