Підприємство-монополіст вважає, що його газ у Квасилові відповідає нормам

Жителі Квасилова скаржаться на неякісний газ. Мовляв, приготування їжі займає вдвічі більше часу, бо газ низькокалорійний. Ледь жевріє. Натомість платити доводиться у двічі більшу суму ніж раніше. З’ясувати у чому причина до Квасилова приїхали спеціалісти «Рівнегазу».

За процесом відбору «блакитного палива» спостерігали журналісти телеканалу «Рівне 1».

Розібратися в чому причина до депутата Рівненської районної ради Павла Дутка додому приїхали працівники «Рівнегазу». І з порогу розповіли, що впливає на якість блакитного палива в оселі.

Оскільки заяву інші мешканці не писали, оглядають фахівці плитку в оселі Павла. І відразу ж знаходять проблему в перегнутому шланзі, який подає газ до оселі та непочищених конфорках.

Тому беруться їх прочищати. Та рекомендують все ж таки придбати довший шланг. Втім, Павло Дутко не вважає, що лише у цьому основна причина поганого горіння газу.

Наприклад, така ж проблема і в сусіда Павла, Миколи Коби, в якого технічний стан приладів газопостачання, зазначає, в порядку.

Відібрати його зразки в будинку скаржника працівники «Рівнегазу» не можуть. Для аналізу їм потрібний середній тиск. Тому після усіх проведених робіт разом з Павлом їдуть до газорозподільчого пункту, який подає блакитне паливо усім жителям Квасилова. Заповнивши балон газом, їдуть досліджувати його якість в метрологічний центр.

Через три години апарат показав, що фізико-хімічні показники газу відповідають нормам.

Та чи може причина поганого газу й в інших мешканців Квасилова бути лише в непрочищених конфорках, поганій вентиляції та перегнутих шлангах? Питання залишається відкритим.

Нагадаємо, раніше депутат Рівненської районної ради Павло Дутко звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та керівництва ТА «Рівнегаз» з пропозицією провести незалежну експертизу якості природного газу, який постачається споживачам селища Квасилів.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...