Підприємиця, яка торгувала ковбасами, обурена поведінкою старости Квасилова

Днями пресслужба Рівненської міської ради поширила інформацію про те, як староста Квасилова Віта Кисільова «героїчно» за допомогою поліції зупинила торгівлю ковбасами з намету в мікрорайоні дев’ятиповерхових будинків, що у селищі. То кому ж заважав продаж м’ясних виробів поруч з будинками квасилівчан та ще й за цінами виробника?

Підприємиця Галина Репута, яка того дня зі своїм товаром заїхала до Квасилова, каже, що з подібною ситуацією зустрічається вперше:

– Ми проводимо торгівлю в багатьох населених пунктах. На усі наші ковбаси маємо відповідні сертифікати та дозволи. Як правило, голови, старости та інші представники влади різних населених пунктів самі телефонують мені і просять, щоб ми привозили ковбасу до їхніх міст та сіл. Продукція користується великим попитом у людей, адже її ціна значно дешевша, ніж у магазинах. Весь товар – дуже свіжий. Вночі його виробляють, а вже на наступний день – увесь розпродаємо. Що стосується наявності холодильного обладнання, то в холодну пору року дозволяється продавати і без нього. Звісно, що в подальшому, коли стане тепліше, холодильники ми будемо використовувати.

Після того, як ми встановили торговий намет у Квасилові, почали підходити люди і попит на ковбасу за такими доступними цінами був досить високим. Але потім прийшла староста з поліцією і змусила нас припинити торгівлю. На документи, які стосуватися якості товару, вона навіть не захотіла дивитися. Відмовилася приймати і мою заяву стосовно оформлення дозволу на торгівлю. Сьогодні я знову заїхала до старости, щоб передати їй заяву, але цього разу чиновниці не виявилося на робочому місці.

Це все для мене дуже дивно, адже завжди в усіх містах та селах влада була на нашому боці, а також на боці простих людей, які мають право самостійно обирати, за якою ціною купувати ковбасу. На жаль, в Квасилові сьогодні все інакше.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...