Після ремонту дорога в Квасилові стала гіршою

Після ремонту дорога в Квасилові стала гіршою

На незадовільний стан дорожнього покриття вже не перший місяць нарікають мешканці вулиці Дачної, що в Квасилові. Люди кажуть, що остаточно зіпсувалася дорога після так званого ремонту, який наприкінці минулого року влаштувала тут місцева влада.

Як розповіла мешканка вулиці Дачної Валентина Гаргат, дорога стала настільки поганою, що ходити в темну пору доби по ній тепер небезпечно:

– Усе почалося у жовтні минулого року, коли комунальники розпочали виконувати ремонт дороги на нашій вулиці. Грейдером здерли попереднє дорожнє покриття, після чого КАМАЗ висипав серед вулиці кузов відсіву. Тоді працівники Рівненського райавтодору, що проводили роботи, повідомили нам, що найближчим часом на вулиці буде прокладений асфальт. Так, нібито, їм сказав селищний голова Квасилова. Але пройшло уже майже півроку, а асфальту ми так і не дочекалися. Усе, що зробили працівники райавтодору – це позасипали відсівом найбільші ями вулиці. Фактично, найгірші ділянки дороги засипали простою пилюкою. Після цього стан дорожнього покриття на нашій вулиці дуже погіршився. Особливо важко – коли пройде дощ, і усе перетворюється в багнюку. Таким чином, якщо раніше у нас була лише одна серйозна проблема – Дачну часто затоплювало під час сильних повеней, то нині додалася ще й інша.

До цих пір мешканці вулиці Дачної, що знаходиться в мікрорайоні Хмільне, так і не отримали відповіді на питання, що далі буде з їх дорогою. Чи можна вважати «ремонт», що відбувався в жовтні минулого року, закінченим? А якщо ні, то чи буде обіцяний асфальт, і скільки ще його потрібно чекати?

Нагадаємо, в червні минулого року вулиця Дачна, що в Квасилові, серйозно потерпіла від повені. Тоді жодної допомоги від влади селища людям дочекатися так і не вдалося.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...