Пласт у Квасилові: як стати членом організації?

За останні два роки на Рівненщині Пласт стрімко почав набирати популярність. У Квасилові ця Національна скаутська організація діє з березня 2016 року.

Юнаки та юначки понад одного року живуть за пластовим законом, допомагають іншим, розвиваються як громадяни України, відвідують табори, вишколи та різні пластові заходи. Серед них – «Вифлиємський вогонь миру», «Різдвяна свічечка», «День пластуна», «Свято весни», різні мандрівки.

29 жовтня 2017 року у пластовій оселі села Волошки з’явилися перші квасилівські пластунка і пластун – відповідно учасниця Яна Мороз і учасник Костянтин Бовталюк. Зараз у Квасилові нараховується понад 20 членів організації, котрі згодом теж складуть присягу на вірність Богові та Україні.

У жовтні цього ж року до Пласту приєднався третій квасилівський гурток. Перші заняття, тобто сходини, юнакам та юначкам дуже сподобалися. Вони слухали про пластову організацію, вчилися співати українських пісень та грали в ігри, що розвивали їхню увагу. У Квасилові гуртки діють щотижня при Квасилівському НВК «школа-ліцей» на другому поверсі в пластовій оселі.

Ми завжди відкриті для нових членів. Тож бажаючі приєднатися до Національної скаутської організації України Пласт можуть зв’язатися з нами за номерами: 068-852-75-02, 068-426-19-74, або ж відвідавши пластову оселю під час сходин.

Яна МОРОЗ, пластунка-учасниця квасилівського Пласту

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...