Поблизу лісопосадки виявили звалище скловати

Поблизу лісопосадки виявили звалище скловати

Гори скловати великих розмірів виявили в межах Квасилова волонтери, що проводили акцію «Зробимо Україну чистою!». Як з’ясувалося, звалище цієї небезпечної для довкілля та здоров’я оточуючих речовини вже не перший місяць знаходиться наприкінці вулиці Тихої, поблизу переходу через залізничну колію.

За словами голови громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка, мешканців селища потрібно терміново убезпечити від подібної загрози:

– Можна лише здогадуватися, скільки ця надзвичайно небезпечна речовина уже завдала шкоди здоров’ю квасилівчан, і скільки завдасть ще. Комунальні служби Квасилова повинні негайно відреагувати і ліквідувати звалище скловати поблизу посадки. Якщо ж цього не трапиться, і влада далі буде робити вигляд, що проблеми не існує – реакція громади буде дуже жорсткою.

Вперше про звалище скловати заговорили ще більше місяця тому. Цю проблему підняв на засіданні Квасилівської селищної ради один з депутатів. Але з тих пір влада так і не зробила нічого, аби утилізувати небезпечну знахідку.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...