Поблизу селища організували ніч українського кіно

Довгоочікувана культурна подія відбулася поблизу Квасилова у ніч з 29 на 30 червня. На березі ріки Устя зібралися жителі найближчих населених пунктів, щоб переглянути стрічки фестивалю короткометражного кіно «Відкрита ніч. Дубль 22». Організатором свята кіно став кандидат в депутати Верховної Ради України, представник політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко.

Культурний захід такого рівня для Квасилова та Корнина відбувся вперше, тож глядачів та поціновувачів кіно на пляжі «Грабарка», де і проходив фестиваль, вистачало. Впродовж шести годин присутні мали змогу подивитися та оцінити найновіші фільми молодих українських режисерів у таких номінаціях, як «Конкурс ігрових фільмів», «Конкурс неігрових фільмів», «Конкурс анімаційних фільмів», «Позаконкурсна програма», «Програма реклами», «Ретроспектива», «Скоро на екранах» та «Дивись українське!».

Закінчився показ фільмів о 4 годині ранку, коли над Устею вже зійшло сонце.

Як відомо, кінофестиваль «Відкрита ніч» відбувається в Україні щоліта впродовж 22 років поспіль. Головна сцена культурної події розташована у Києві, але паралельно з нею фільми цього року транслювали також на більш, ніж 100 інших майданчиках різних міст та сіл як в нашій країні, так і за кордоном.

Організатор фестивалю «Відкрита ніч. Дубль 22» на пляжі «Грабарка», кандидат в депутати Верховної Ради України Павло Дутко зазначив, що подібні події потрібно зробити регулярними не лише для Квасилова та Корнина, але і для багатьох інших населених пунктів Рівненщини:

– Я виступаю за те, щоб жителі міст та сіл нашої області мали змогу гарно відпочити після роботи. Як бачимо, для цього необов’язково їхати до Рівного. Якщо є бажання, все можна організувати і на рівні своєї громади. Починали ми з того, що щороку організовували сімейний перегляд мультфільмів під відкритим небом для дітей. Зараз же вдалося домовитися з нашими київськими партнерами про проведення кінофестивалю. Дуже радий, що зміг подарувати свято кіно своїм землякам.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...