Поборемося за вищу лігу?

Поборемося за вищу лігу

Продовжує тішити власних уболівальників ФК «ЛМЗ-Квасилів». Впевнено перемігши в матчі чергового туру першості району ФК «Житин», квасилівчани одноосібно очолити турнірну таблицю групи «Б».

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – ФК «Житин» – 6:0 (1:0).
7 червня. 11.00. Квасилів. Селищний стадіон. 200 глядачів. 23 градуси. Оцінка поля – 3.
Судді: О.Степанюк (Хотинь), Ф.Ярчук, Ю.Возний (обидва – Рівне).
Квасилів: Тимощук, Данчук (Вознюк, 46), Ковальчук, Мартинюк, Ошманін (Перець, 70), Островський, Панчук, Мельнічук, Назарук, Наливайко (Онищук, 70), Шпаковський (Котовський, 72).
Малий Житин: Василь Коровай, М.Кравчук (Д.Довгий, 81), Вакулюк, Тищук (В.Данилюк, 73), Олександр Коровай, Якубович, Гаврилюк, С.Данилюк, Рибіцький, Володимир Коровай, Кусік.
Голи: Ошманін (20), Вознюк 56, 90), Ковальчук (62, 71), Мартинюк (78, з пенальті).
Попередження: Мартинюк 12, недисциплінована поведінка), Данчук (45, небезпечна атака суперника) – Вакулюк (32, небезпечна атака суперника), М.Кравчук (59, недисциплінована поведінка).

Перший тайм поєдинку завершився з мінімальною перевагою квасилівчан. А от після перерви ФК «ЛМЗ-Квасилів» було вже не стримати. У ворота малих житинців влетіло ще 5 м’ячів на різні смаки. Дублями у складі переможців відзначилися Дмитро Вознюк та Володимир Ковальчук. Загальний же підсумок матчу – 6:0 на користь наших футболістів.

Завдяки цій перемозі, квасилівчани очолили турнірну таблицю групи «Б», випередивши ФК «Олександрія» на одне очко. ФК «ЛМЗ-Квасилів» залишається єдиною командою групи, яка ще не знала гіркоти поразок в сезоні.

Результати інших матчів 5 туру першості району в групі «Б»: «Легіон» (Тайкури) – ФК «Колоденка» – 1:2, «Олімпік» (Олександрія) – «Інтеркарс» (Біла Криниця) – 2:6, «Альянс» (Біла Криниця) – ФК «Олександрія» – 1:0.

Наступний тур, поєдинки якого відбудуться 14 червня, ФК «ЛМЗ-Квасилів» згідно з календарем пропускатиме. Зіграють квасилівчани у неділю, 21 червня. Цього дня наші футболісти на власному полі прийматимуть «Вікторію» з Кустина.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)