Обидві наші міні-футбольні команди – у плей-офф здолбунівського районного чемпіонату

Поки без втрат

Квасилівські команди ХФК «Сапфір» та «Агонь Р» продовжують свої виступи на відкритому зимовому чемпіонаті Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Гайдучика, де минулих вихідних завершився груповий турнір.

За підсумками результатів матчів у групах, обидві команди з Квасилова, що беруть участь у змаганнях, пробилися до 1/16 фіналу. ХФК «Сапфір» посів у власній групі 3-тє підсумкове місце, а «Агонь Р» у своїй – 4-те.

Результати матчів групи «А» за участю ХФК «Сапфір»:

30 листопада (неділя). ХФК «Сапфір» – «Тотал-90» – 6:0.
7 грудня (неділя). ХФК «Сапфір» – «Zimar-Gas» – 1:0.
13 грудня (субота). ФК «Здовбиця» – ХФК «Сапфір» – 3:2.
21 грудня (неділя). «Експрес» – ХФК «Сапфір» – 3:2.
28 грудня (неділя). ХФК «Сапфір» – «Danger» – 4:0.

Підсумкове становище команд: 1. «Експрес» – 15, 2. «Zimar-Gas» – 9, 3. ХФК «Сапфір» – 9, 4. ФК «Здовбиця» – 9, 5. «Danger» – 3, 6. «Тотал-90» – 0 очок.

Граючий тренер ХФК «Сапфір» Роман Панчук лишився задоволеним виступами своєї команди в груповому турнірі:

– Не зважаючи на те, що ХФК «Сапфір» – молода команда, нам уже вдається демонструвати непогані результати. З суперниками нашого рівня ми грати вже навчилися. Але є ще значно досвідченіші клуби, яким протистояти поки важко. Тож рухатися ще маємо куди.

Перше завдання на турнірі, яке ставилося перед ХФК «Сапфір», вже вдалося виконати – команда вийшла з групи і продовжить боротьбу на стадії плей-офф. Тепер намагатимемося пройти якомога далі на змаганнях.

Взагалі, виступаємо на відкритому зимовому чемпіонаті Здолбунівського району вже четвертий рік поспіль. Приємно, що команда постійно прогресує. На перших двох наших турнірах ми не могли подолати стадію групового турніру. Минулого року вийшли з групи з 4-го місця, а цього – вже з 3-го.

Результати матчів групи «D» за участю команди «Агонь Р»:

30 листопада (неділя). «Діана» – «Агонь Р» – 3:1.
7 грудня (неділя). «Темп» – «Агонь Р» – 0:3.
13 грудня (субота). «Вікторія» (Копитків) – «Агонь Р» – 1:2.
14 грудня (неділя). «Колос» – «Агонь Р» – 1:1.
21 грудня (неділя). «Агонь Р» – «Арсенал-Глинськ» – 0:2.

Підсумкове становище команд: 1. «Діана» – 12, 2. «Арсенал-Глинськ» – 12, 3. «Вікторія» – 12, 4. «Агонь Р» – 4, 5. «Колос» – 4, 6. «Темп» – 0 очок.

Матчі 1/16 фіналу відбудуться у суботу, 3 січня. Цього дня о 10.40 ХФК «Сапфір» прийматиме «Вікторію» з Копиткова. Переможець пари в 1/8 фіналу наступного дня поміряється силами з «Дубнолісгоспом» з Дубна. «Агонь Р» у суботу, о 13.10 зіграє з командою «Zimar-Gas», а в разі перемоги, в 1/8 фіналу зустрінеться з клубом «Арсенал-Глинськ».

Завершиться відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Гайдучика 11 січня, коли будуть зіграні півфінали, матч за 3-тє місце та фінал.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...