Поліція вимкнула кабельне телебачення в селищі

З кінця минулого тижня жителі Квасилова (Рівненщина) позбавлені можливості користуватися послугами єдиного в селищі кабельного оператора телебачення від ТРК «Зоря».

Про це порталу «Інший Квасилів» повідомила місцева мешканка Валентина:

– Людям дуже складно без телебачення. Після роботи хотілося б дізнатися новини, подивитися розважальні передачі. Мій син знаходиться на сході України і бере участь в бойових діях, але наразі я не можу отримувати новин навіть з фронту. Ми уже зверталися за допомогою до селищного голови, але він каже, що нічого не знає і сам є заручником ситуації. Можливо, коли Квасилів об’єднається з Рівним, на ринку кабельного телебачення з’явиться альтернатива. Зараз же нам дуже важко.

Як розповів представник ТРК «Зоря» Василь Печко, мовлення припинилося після втручання поліції, яка визнала дії телерадіокомпанії незаконними:

– Представники кіберполіції варварським способом розбили наше приміщення і забрали усе обладнання. Коли відновляться телетрансляції – я зараз сказати не можу. Працюємо над тим, щоб до кінця тижня запустити Т2. Але для цього користувачам буде потрібно купувати спеціальні тюнери. Поки лише так.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...