Попереду – фінал!

Вперше у своїй історії ФК «ЛМЗ-Квасилів» пробився до фіналу Кубка Рівненського району з футболу. Подібне досягнення «червоно-зелених» стало можливим завдяки перемозі за сумою двох півфінальних матчів над командою «РОКО» із Городка.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «РОКО» – 1:2 (0:2).

28 серпня. 18.00. Квасилів. Селищний стадіон. 120 глядачів. 22 градуси. Оцінка поля – 3.

Арбітри: А.Менько (Біла Криниця), Ю.Кукса, І.Зайчук (обоє – Рівне).

Квасилів: Тимощук, Мартинюк, Усік, Котович, Дем’янчук (Бидисюк, 44), Топоровський (Галушко, 90+4), Цілюков (Ошманін, 85), Ковальчук, Назарук, Гаврилюк (Приступа, 55), Попрожук.

Городок: Стасюк, Оніщук (Рибак, 71), Прищепа, Захаров (Суховій, 81), Полевік, Пешко, Бережняк, Кобрин, Переходько (Маринич, 46), Столярчук, Вольвін (В.Заморока, 85).

Голи: Топоровський (53, з пенальті) – Кобрин (37), Переходько (45).

На 77 хвилині Полевік («РОКО») не реалізував пенальті (повз ворота).

Попередження: Наразук (20), Дем’янчук (42), Попрожук (66), Приступа (76) – Полевік (18), Прищепа (36), Стасюк (52), Пешко (67), Заморока (90+1), Пташковський (90+1).

Після перемоги в Городку у першому матчі 1/2 фіналу з рахунком 4:3, саме ФК «ЛМЗ-Квасилів» вважався фаворитом. Однак повторна гра розпочалася для «червоно-зелених» не найкращим чином. У першому таймі вони пропустили двічі і пішли на перерву поступаючись в рахунку – 0:2.

Подібний рахунок влаштовував вже «РОКО», тож на початку другої половини поєдинку квасилівчани пішли відіграватися, заробивши право на пробиття пенальті. Тарас Топоровський із позначки пробив влучно. Наприкінці зустрічі арбітр призначив 11-метровий вже у ворота господарів. Якби футболісти з Городка реалізували свій шанс, то саме вони здобули б путівку до фіналу, але Андрій Полевік у ворота не влучив.

У результаті, ФК «ЛМЗ-Квасилів» поступився з рахунком 1:2, але вийшов до фіналу, завдяки більшій кількості голів, забитих у гостях.

У вирішальному матчі Кубка району квасилівчани зустрінуться з великоомелянською «Славією», яка у іншій парі двічі з однаковим рахунком 4:1 обіграла заборольське «Продторгобладнання».

А вже найближчої неділі, 1 вересня, відбудуться поєдинки чергового туру чемпіонату Рівненського району. Цього дня квасилівчани вирушать до Бармаків, де зіграють з ХФК «Надія».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)