Поразка в Кустині

Невдачею завершився візит до Кустина футбольного клубу «ЛМЗ-Квасилів». В рамках поєдинку чергового туру чемпіонату Рівненського району серед команд вищої ліги квасилівчани поступилися «Горині», опустившись після цього в середину турнірної таблиці.

«Горинь» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 4:2 (1:1).

12 червня. 14.00. Кустин. Сільський стадіон. 45 глядачів. 21 градус. Оцінка поля – 3.

Арбітри: Я.Коломис (Рівне), С.Кральковський (Гощанський район), В.Ярчук (Рівне).

Кустин: Горецький, Гаврилюк, Круліковський, Давидюк (Мосійчук, 81), Стельмах, Форманюк, Ревуцький, Кухарчук, Яковець, Кузьмич, Прокопчук.

Квасилів: Тимощук, Гордіюк (Самойлов, 46), Усік, Гірак, Мельнічук (Шпаковський, 83), Ошманін (Болотнюк, 46), Ковальчук (Чернюх, 71; Перець, 86), Мельниченко, Арсенович, Наливайко, Островський.

Голи: Давидюк (11), Ревуцький (71), Форманюк (80, 82) – Мельнічук (44), Островський (90+3).

Попередження: Стельмах (7), Прокопчук (26), Ревуцький (88) – Мельниченко (17), Ошманін (35), Усік (42), Островський (54).

Вилучення: Усік (73, друге попередження) – ФК «ЛМЗ-Квасилів».

В першому таймі команди обмінялися забитими голами. Тривалий час рахунок в поєдинку залишався нічийним, але наприкінці зустрічі продовж 9-ти хвилин м’яч ще тричі побував у воротах квасилівчан. І хоча «жовто-зелені» не здавалися, до завершення поєдинку їм вдалося забити ще тільки раз, уникнувши таким чином розгрому – 2:4.

Результати інших матчів 5 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Калина» – «Рівес» – 3:2, «Зеніт» – «Продторгобладнання» – 3:3, ФК «Городище» – «Сатурн» – 2:6, «Арсенал-Факел» – «Славія» – 0:4.

Після поразки в Кустині ФК «ЛМЗ-Квасилів» знаходиться на 6 місці турнірної таблиці вищої ліги.

Свій наступним матч квасилівчани проведуть вдома. У неділю, 19 червня, на центральному селищному стадіоні ФК «ЛМЗ-Квасилів» прийматиме одного з лідерів чемпіонату – «Калину» з Городка. Початок гри – о 14.00.

Фото – з офіційної групи ФК «ЛМЗ-Квасилів» «Вконтакті».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)