Працівникам квасилівського ТОВ «Морган Феніче» регулярно затримують зарплату?

Працівникам ТОВ «Морган Феніче» регулярно затримують зарплату

Потужний інвестор анонсує збільшення виробництва на Рівненщині. Натомість, працівники Квасилівської фабрики заледве дотягують до зарплатні. Про це пише сайт «ВСЕ».

Власниця компанії «Морган Феніче» Лорайн МакМахон відвілала обласну адміністрацію. Вона анонсує розширення виробництва м’яких меблів на Рівненщині. Примітно, що вся продукція збувається на закордонні ринки.

Дохід компанії за 2015 рік збільшився аж на 39%.

«У нас є серйозні плани щодо подальшого розширення бізнесу на Рівненщині. Такий проект дозволить збільшити кількість робочих місць майже утричі – з 750 до 2 100», – зазначила пані Лорайн МакМахон.

Під час зустрічі інвестор звернулася до голови РОДА Олексія Муляренка з проханням посприяти у пошуку кваліфікованих працівників. Натомість, обурені робітники фабрики повідомляють про сильний потік кадрів, постійні звільнення, тиск з боку керівництва, погані умови і затримки зарплатні.

Неодноразово працівники даної фабрики мітингували під установами Рівного, з проханням вчасно платити їм зарплату. Адже в них є зобов’язання, в кого кредитні, в кого комунальні та інші. Затримки по місяцю просто вимушують їх доживати до зарплатні.

– Ніхто зараз не знає, що він заробив за день і ніхто не знає, що він отримає в кінці місяця. «Корінців» нам не показують. Ті, хто довго працюють, можуть підтвердити – обсяг роботи зріс дуже сильно. Змушують працювати і у вихідні, при тому, що в нас і так жахливий графік роботи. Не подобається – вказують на двері. Є працівники яких звільняють без підстав. Вони подають до суду. Керівництво напевне заробляє на тому, що ми раби… – висловився працівник «Морган Феніче».

Нагадаємо, меблеву фабрику «Морган Феніче» відкрило у Квасилові на площах «Рівнесільмашу» у червні 2012 року подружжя громадян США МакМахон, які є власниками 96% акцій колишнього гіганта сільськогосподарського машинобудування. Вони інвестували у цей проект близько 10,5 мільйона євро.

Працівники просять звернути увагу на проблеми, що є актуальними на фабриці. Адже це матиме вплив на перспективу розвитку і в регіоні.

Ольга Ферар, сайт «ВСЕ»

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...