Працівникам квасилівського ТОВ «Морган Феніче» регулярно затримують зарплату?

Працівникам ТОВ «Морган Феніче» регулярно затримують зарплату

Потужний інвестор анонсує збільшення виробництва на Рівненщині. Натомість, працівники Квасилівської фабрики заледве дотягують до зарплатні. Про це пише сайт «ВСЕ».

Власниця компанії «Морган Феніче» Лорайн МакМахон відвілала обласну адміністрацію. Вона анонсує розширення виробництва м’яких меблів на Рівненщині. Примітно, що вся продукція збувається на закордонні ринки.

Дохід компанії за 2015 рік збільшився аж на 39%.

«У нас є серйозні плани щодо подальшого розширення бізнесу на Рівненщині. Такий проект дозволить збільшити кількість робочих місць майже утричі – з 750 до 2 100», – зазначила пані Лорайн МакМахон.

Під час зустрічі інвестор звернулася до голови РОДА Олексія Муляренка з проханням посприяти у пошуку кваліфікованих працівників. Натомість, обурені робітники фабрики повідомляють про сильний потік кадрів, постійні звільнення, тиск з боку керівництва, погані умови і затримки зарплатні.

Неодноразово працівники даної фабрики мітингували під установами Рівного, з проханням вчасно платити їм зарплату. Адже в них є зобов’язання, в кого кредитні, в кого комунальні та інші. Затримки по місяцю просто вимушують їх доживати до зарплатні.

– Ніхто зараз не знає, що він заробив за день і ніхто не знає, що він отримає в кінці місяця. «Корінців» нам не показують. Ті, хто довго працюють, можуть підтвердити – обсяг роботи зріс дуже сильно. Змушують працювати і у вихідні, при тому, що в нас і так жахливий графік роботи. Не подобається – вказують на двері. Є працівники яких звільняють без підстав. Вони подають до суду. Керівництво напевне заробляє на тому, що ми раби… – висловився працівник «Морган Феніче».

Нагадаємо, меблеву фабрику «Морган Феніче» відкрило у Квасилові на площах «Рівнесільмашу» у червні 2012 року подружжя громадян США МакМахон, які є власниками 96% акцій колишнього гіганта сільськогосподарського машинобудування. Вони інвестували у цей проект близько 10,5 мільйона євро.

Працівники просять звернути увагу на проблеми, що є актуальними на фабриці. Адже це матиме вплив на перспективу розвитку і в регіоні.

Ольга Ферар, сайт «ВСЕ»

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...
 • disqus_9i2BdQT5wb

  Ви хоч би перевірили інформацію, перед тим як переписувати текст з статті жіночки, яка ображена на фабрику просто через те що чоловік, який її кинув, працював тут. Вона теж не захотіла ні в чому розбиратися, а просто в групі запропонувала пожалітися, а це наші люди люблять.
  А якщо ви вже щось пишете, то прийдіть, запитайте, подивіться, можете вже і власну статтю написати. Але ж брудом завжди легше облити. І нічого, що якби не робота фабрики і її податки, в бюджеті Квасилова була б тільки велика діра

  • Ольга Ферар

   Дякую за увагу до мого матеріалу. Я жіночка не ображена і чоловік мій роботу не покинув. Скарги я отримувала постійно і про затримки знаю персонально. В группі написала, для того аби мати підтвердження словам працівників. Про забастовки неодноразові думаю відомо і вам. І якщо маєте відношення до фабрики, то знаєте про постійні затримки і утиски. Моя позиція проста: люди не повинні бути другосортними працівниками на своїй землі. Добре якщо власники дослухаються і контролюватимуть рамки виплат у законний термін. Брудом ніхто нікого не обливав.

   • disqus_9i2BdQT5wb

    По перше я не писала що чоловік покинув роботу. Про вашу історію знає півфабрики, весь цех як мінімум.
    По друге, саме тому що я тут працюю, в мене і виникло питання про що саме ви пишете. Які неодноразові забастовки? Була одна, і та до податкової через неповернення ПДВ. Що ще? Ви знаєте краще?
    По третє, ви хто така, що нормальна людина буде вам писати скарги на фабрику? Ви офіційний представник управління праці чи уповноважена по правам людини? Якщо ні то всі ці скарги зводяться до рівня пліток.
    По четверте, постійні затримки – це 2-3 дні, раз чи два було тиждень. В умовах коли навіть держава не платить тижнями чи місяцями це взагалі затримкою не назвеш.

    • Ольга Ферар

     Вельми шановна анонімна особа. Мою історію ви знаєте зі слів чоловіка який лишився на вулиці через алкоголь. І мене не обходить ні його життя зараз, ні ваша думка, ні точно вашого цеху. На рахунок скарг – вони є. Є отримані мною і офіційні. Замість того щоб подякувати, що питання піднімаються ви лізете в моє життя. Більш нічого сказати?
     Ви напевно перегрілись в своєму цеху, раз дозволяєте собі копирсатись в моєму особистому житті. Грійтесь далі. Хай щастить.

     • disqus_9i2BdQT5wb

      Мене не цікавите ні ви, ні тим більше ваше особисте життя. Просто ви відкрито пишете всякі дурниці про те, у чому не розумієтесь. І це спроба зрозуміти що саме вами керує – особиста образа чи професійна некомпетентність. Чи це просто спроба дешевого піару.
      Ви називаєте себе журналістом, чи діячем, чи ще ким там, не знаю, але пишете спираючись не на докази, а на слова всяких, часто неадекватних, ображених людей.
      Це дуже непрофесійно.
      P.S. Для себе все зрозуміла. Дискусія завершена.