Працівників апарату селищної ради хочуть позбавити премій

Проект рішення про позбавлення щомісячного преміювання селищного голови та працівників апарату Квасилівської селищної ради в межах затвердженого фонду оплати праці зареєстрував депутат Віктор Манжеран, який є представником опозиційної політичної партії «Сила Людей». Розглянути пропозицію мають на сесії, що відбудеться завтра, 14 березня.

Опозиціонери пропонують замінити щомісячне преміювання усіх працівників Квасилівської селищної ради одноразовим – наприкінці календарного року за результатами роботи та після публічного звіту кожного окремо взятого чиновника. Віктор Манжеран сподівається, що прийняття подібного рішення спонукатиме працівників апарату більш якісно виконувати свою роботу:

– Нині апарат працює дуже непродуктивно. Більше того, досить часто я ставав свідком ситуації, коли працівників апарату селищної ради просто не було на своїх місцях у робочий час, а селищний голова Степан Горбатюк їх при цьому прикривав. Зрозуміло, що з таким ставленням до справи ці люди не можуть належно захищати інтереси громади і покращувати життя квасилівчан. Тож нехай спочатку постараються, зароблять на премію, а вже потім будуть її отримувати.

Нагадаємо, що кілька днів тому інший представник політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко оприлюднив на своїй сторінці у «Фейсбуці» таблицю розрахунку фонду оплати праці органів місцевого самоврядування по Квасилівській селищній раді за січень 2019 року. Згідно з цим документом, лише за один місяць працівникам апарату виписали премії на 71 200 гривень.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...