Представники квасилівської опозиції заявили про участь у місцевих виборах

Представники квасилівської «Сили Людей» Павло Дутко, Віктора Манжеран та Роман Чиж висуватимуться кандидатами в депутати різних рівнів на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня. Ідуть на вибори опозиціонери у списках партії «Голос», з якою нещодавно об’єдналися.

Про це повідомив голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко на своїй сторінці у Facebook.

«Представники Квасилова та Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» будуть брати участь у місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року, у складі партії «Голос» як близької нам за ідеологією та цінностями політичної сили.

Ось наші майбутні кандидати:

1. Павло Дутко – кандидат в депутати Рівненської міської та районної рад.

2. Віктор Манжеран – кандидат в депутати Рівненської районної ради.

3. Роман Чиж – кандидат в депутати Рівненської обласної ради.

У нашій команді зібрані лише справжні, дієві та не заплямовані жодними корупційними скандалами люди, тож плануємо перемогти і створити у згаданих вище радах потужні фракції «Голос – Сила Людей».

Розраховуємо на вашу підтримку і завжди до ваших послуг!» – написав Павло Дутко.

Крім того, під час презентації місцевих команд пан Павло зазначив, що серед усіх партій та кандидатів на посаду голови Рівненської ОТГ лише Роман Денисюк та партія «Голос» зацікавилися проблемами Квасилова та виявили бажання їх вирішувати:

– В суспільстві існує запит на об’єднання ліберально-консервативних сил. І саме тому «Голос» та «Сила Людей» ідуть на місцеві вибори разом.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...