Проблеми навколо квасилівського підприємства «Морган Феніче»: інший погляд

Проблеми навколо квасилівського підприємства «Морган Феніче»

Виставою назвав пікет, влаштований керівництвом та працівниками ТОВ «Морган Феніче» під стінами  приміщення Рівненського обласного управління Державної фіскальної служби голова цієї установи Дмитро Зайцев (на фото). Разом з тим, посадовець запевнив, що питання з поверненням ПДВ квасилівському підприємству – вирішується.

Про усе це голова Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев написав у своєму блозі на порталі «ОГО».

«Іще раз хочу повернутися до актуального питання цього тижня. Мова про ТОВ «Морган Феніче», яке розміщене в Квасилові, на якому виробляють м’які меблі, працівники якого приходили до нас у фіскальну службу стосовно повернення ПДВ.

Навіщо була потрібна вистава біля нашої адмінбудівлі я не розумію. Адже ще минулого тижня я персонально зустрічався з інвесторами і порадив, яким чином діяти стосовно повернення ПДВ. Поговорили ми добре, мені здалося, що американці мене зрозуміли.

Також мені здалося, що ми порозумілися з безпосереднім керівництвом підприємства, коли до пізньої ночі обговорювали питання у моєму кабінеті у переддень акції (вівторок, 11 листопада).

Я пояснював їм, що рішення про повернення підприємству ПДВ у сумі більше 100.000 гривень ухвалюється у Києві. Також говорив, що я і мої колеги зробили максимум, зважаючи на наші повноваження – швидко підготували потрібні документи, надіслали їх у столицю, я написав декілька листів, особисто просив керівника посприяти у цьому питанні. (Усе це мені у середу, 12 листопада, довелося вчергове пояснювати і працівникам підприємства).

Саме тому я не розумію, навіщо була вистава під нашими вікнами. Навіщо було створювати соціальну напругу на фоні непростої загальної ситуації в країні? Чи керівникам підприємства треба було перекласти на когось відповідальність?

Мені, як людині, котра прийшла на посаду із бізнесу, також незрозуміла позиція керівників, які в діяльності підприємства розраховують тільки на повернення ПДВ і не думають про обігові кошти, про кредитування тощо.

Уже вкотре «Морган Феніче» декларує збитковість. Але ж бізнес створюється для того, щоб одержувати прибутки. Інакше – навіщо такий бізнес? І створювати такий бізнес-план, щоб люди потім не запитували у начальника фіскальної служби що їм робити із їхніми кредитами, як їм жити без зарплати – звідки мені знати відповіді, я ж не керую їхнім підприємством.

До речі, мені дуже цікаво – а що би працівники робили, якщо проблеми із поверненням ПДВ не існувало (наприклад, інвестор вирішив таким чином одразу вивести вкладений ним капітал – от одразу взяв і забрав всю суму), але їм все одно не виплачували зарплати? Хочу підвести риску – над питанням продовжую працювати, у четвер, 13 листопада, особисто спілкувався щодо «Морган Феніче» з головою Державної фіскальної служби України» – пише Дмитро Зайцев у власному блозі.

Нагадаємо, у середу, 12 листопада, кілька сотень працівників квасилівського меблевого підприємства ТОВ «Морган Феніче» пікетували Рівненське обласне управління Державної фіскальної служби. Вони вимагали повернення 20 мільйонів гривень ПДВ, які держава заборгувала перед підприємством.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...