Припиніть порушувати Конституцію!

Павло Дутко

Павло Дутко

Дутко Павло Юрійович. Народився 30 травня 1981 року.
Навчався в Рівненському державному гуманітарному університеті, де здобув вищу освіту та отримав диплом вчителя української мови та літератури, світової літератури.
Голова правління громадської організації «Новий Квасилів». Голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей».
Одружений, виховує сина.
E-mail: dutco@ukr.net
Павло Дутко

Чим менше часу залишається до завершення реформи децентралізації в Україні, тим серйозніше загострюється боротьба між владою Рівного та Рівненського району за вплив на Квасилів та інші населені пункти, які знаходяться поруч із обласним центром. А страждають від амбіцій чиновників, як це завжди буває, прості люди.

Дуже скандальне рішення ухвалила Рівненська міська рада напередодні. Згідно документу, з 1 січня 2020 року за усі освітні та медичні послуги в бюджетних закладах Рівного немісцевим потрібно буде платити і немало. Сприймаю це, як грубий шантаж з метою силою загнати Квасилів та інші населені пункти у єдину ОТГ з Рівним. Знаю, що багато квасилівчан дійсно підтримує ідею об’єднання селища з Рівним. Але міська влада мала б демонструвати своїм сусідам переваги від такого варіанту розвитку подій, а не позбавляти людей того, що їм гарантовано Конституцією України – безоплатної освіти та медицини.

Не секрет, що влада Рівненського району наразі зацікавлена в іншому сценарії – приєднанні Квасилова до Великоомелянської ОТГ, перші вибори в якій відбудуться вже в грудні цього року. В усякому разі, Квасилівська селищна рада практично втратила можливість самостійно визначитися, з ким створювати ОТГ. Тож усе за нас вирішить Кабінет Міністрів у Києві. Чекати залишилося недовго.

Владі ж Рівного я порадив би утриматися на даному етапі від шантажу та репресій, а дочекатися чергових (або позачергових) місцевих виборів, які відбудуться у 2020 році. Тоді дуже багато питань вирішаться самі собою.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...