Ралі на Хмільному: коли великогабаритні автомобілі перестануть руйнувати Квасилів?

Декілька місяців тому жителі Квасилова  вже вкотре висловили своє невдоволення з того приводу, що великогабаритні машини, які регулярно курсують вулицею Богдана Хмельницького та мікрорайоном Хмільне, руйнують дорогу, житлові будинки, гаражі та сараї.

Квасилівчани написали колективне звернення на адресу Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей». Його голова Павло Дутко розповів про подальший перебіг подій:

– Проблема руху великогабаритних машин дійсно вже багато років турбує частину громади, що мешкає в мікрорайоні Хмільне. Щоб нагадати про це владі, ми звернулися до керівництва Рівненських облдержадміністрації та райдержадміністрації, а також Квасилівської селищної ради з вимогою змінити рух вантажних авто так, щоб вони курсували територією заводу «Рівнесільмаш». Після цього даним питанням активно зацікавилися.

 Коли проблема набула такого суспільного розголосу, що влада просто змушена була реагувати, селищний голова Квасилова Степан Горбатюк змушений був зустрітися з власниками меблевої фабрики ТОВ «Морган-Феніче», машини якої і їздять цими шляхами. Далі пан Горбатюк дав жителям обіцянку, що з 1 червня вантажівки змінять свій маршрут і їздитимуть виключно територією заводу «Рівнесільмаш».

Літо вже настало, та, на даль, поки нічого не змінилося.

– Вони як їздили, так і їздять. Можливо, машин стало менше, не слідкував. Але будинок і далі потерпає. І ззовні, і всередині нього «лізуть» тріщини. А ми лише нещодавно зробили ремонт, – розповів житель вулиці Богдана Хмельницького пан Віталій.

На жаль, із директором ТОВ «Морган-Феніче», не зважаючи на усі наші намагання, зв’язатися не вдалося. Тож з’ясувати, чому вантажівки продовжують їздити вулицями селища, ми не змогли. Натомість ситуацію прояснив перший заступник голови Рівненської РДА Ігор Грубий. Він, аби допомогти вирішити проблему, порадив місцевому керівництву організувати робочу групу:

– Питання зміни маршруту вантажівок ТОВ «Морган-Феніче» зараз активно обговорюють на засіданнях відповідної робочої групи. Відбулося вже два таких засідання.

Як запевнив перший заступник Рівненської РДА, до 25 червня наболіле питання обіцяють нарешті вирішити.

Поки ж чиновники обговорюють і розмірковують, як допомогти нашому селищу, домівки квасилівчан продовжують руйнуватися під мелодійні звуки проїжджаючих повз великогабаритних машин. І не відомо, чи отримають жителі хоч якусь компенсацію за матеріальні та моральні збитки.

Ірина САМЧУК

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...