Річки, що протікають через Квасилів, можуть стати глибшими

Квасилівські річки планують зробити глибшими

Виготовити проектно-кошторисну документацію для проведення заходів із захисту від підтоплення повеневими та зливовими водами території Квасилова планує в нинішньому році селищна рада. Про це повідомив під час свого звіту перед членами виконкому Квасилівський селищний голова Степан Горбатюк.

За словами пана Степана, влада Квасилова вже уклала договір з державним підприємством «Проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп» на виготовлення зазначеного проекту. Очільник селища зазначив, що після отримання такої проектно-кошторисної документації можна буде розпочати роботи з поглиблення річок Струмок та Устя у Квасилові, що, на його думку, допоможе вирішити проблему підтоплення дворів та присадибних ділянок мешканців селища.

Виготовлення даного проекту, говорить Степан Горбатюк, коштуватиме 150 тисяч гривень. З селищного бюджету із зазначеної суми планують виділити 10 тисяч. Щодо іншої частини коштів, селищна рада звернулася до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища з проханням профінансувати проект. Щоправда, чи нададуть потрібну суму Квасилову для того, щоб розпочати відповідні роботи – наразі невідомо.

Зазначимо, що наприкінці минулого року мешканці вулиць Зеленої, Давньої, Берегової, Шкільної та Тополиної, що у Квасилові, написали колективне звернення до члена виконкому Квасилівської селищної ради Павла Дутка з проханням допомогти вирішити проблему підтоплення їх присадибних ділянок.

«Після дощів та танення снігів, а також враховуючи високе залягання ґрунтових вод, у нас та наших сусідів вода постійно стоїть у городах, сараях, льохах.

Як відомо, найближчим часом зазначений район буде забудовуватися, після чого проблема підтоплення постане ще серйозніше. Тож просимо допомогти вирішити це питання в селищній раді та інших державних органах» – написали, зокрема, люди.

Після цього, 29 грудня минулого року, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко виступив на засіданні виконкому, закликавши владу розпочати роботи з водовідведення та водопониження у Квасилові, звернувшись до селищного голови Степана Горбатюка також і в письмовій формі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...