Рівненські правоохоронці влаштували квасилівським школярам свято

Рівненські правоохоронці влаштували квасилівським школярам свято

Побачити непросту роботу міліції «із середини», відчути товариський дух єднання та працелюбства пощастило учням Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей». Крім того, діти особисто поспілкувалися з правоохоронцями, які брали участь в АТО.

Заходи під назвою «Міліцейські музейні гостини – історія та сьогодення міліції Рівненщини» були організовані для дітей за ініціативи начальника УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука.

Яна навчається у восьмому класі Квасилівського НВК «школа-ліцей». Дівчинка раніше не цікавилася роботою правоохоронних органів, а про роботу міліції знала лише із засобів масової інформації. Проте, коли побачила усе на власні очі, її думка кардинально змінилася:

— Прийшовши сюди я не очікувала стільки всього побачити. Мені справді дуже сподобалось. Після того, як ми поспілкувалися з працівниками міліції, які були в зоні АТО, відвідали музей — захоплень і вражень залишилось дуже багато. Моє уявлення про працівників міліції змінилося в кращу сторону, адже міліціонери – дуже відважні люди.

Підтримує дівчину і її однокласник Євген:

— Найбільше мені сподобалась розмова з учасниками АТО, я вважаю їх героями. Ще сподобалися відвідини музею міліції, де я побачив різні знахідки, ордени. Сподобалися також службові собаки. В майбутньому я хочу стати міліціонером.

Рівненські правоохоронці влаштували квасилівським школярам свято2

Правоохоронці ретельно підготувалися до зустрічі — показали підліткам фільм про роботу міліції, провели екскурсію приміщенням управління, продемонстрували екіпіровку, спорядження та озброєння, а також вміння затримувати та знешкоджувати правопорушників за допомогою службових собак. Але найбільше вражень та захоплень у дітей викликали двоє правоохоронців, які нещодавно повернулися із зони АТО. Міліціонери прийшли не з порожніми руками. Кожен з дітей мав змогу «вистрілити» з ручного гранатомета, подивитися на друзів через тепловізор, а найголовніше – отримати відповіді на свої запитання «з перших вуст».

— Саме зараз цей захід є дуже актуальним, — зазначила вчитель української мови Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей» Олена Єрчик.Хотілося б, щоб залучалося більше діток, тому що захід дуже змістовний та повчальний. Діти побачили роботу працівників міліції, і, я думаю, що в них залишилося багато позитивних вражень від цієї зустрічі.

Станіслав ПРИМАК, СЗГ УМВС України в Рівненській області

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...