Рівненський район віднесли до «червоної» карантинної зони

Рівненський район в цілому і Квасилів зокрема з понеділка, 17 серпня, отримають статус «червоної» зони за COVID-19.

Як повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Facebook, таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні згідно з новими принципами зонування.

Немчінов уточнив, що такі епідемічні рівні встановлено на 14 днів.

Як повідомлялося, у «червоній» зоні заборонено роботу громадського транспорту, відвідування навчальних закладів, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів, посадку в міжобласний транспорт (висадку дозволено). Перетин таких районів можливий лише особистим транспортом до п’яти осіб в автомобілі (не рахуючи дітей до 14 років).

Згідно з оновленими урядом критеріями визначення рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19, якщо рівень завантаженості ліжок у медзакладах у всьому регіоні п’ять днів поспіль становитиме понад 75%, то територія потрапляє до «червоної» зони.

Крім того, «червоний» рівень встановлюється, якщо за 14 днів в обласному центрі, районі або місті обласного значення з населенням менше ніж 70 тисяч осіб фіксується понад 240 випадків захворювання на 100 тисяч населення, або в іншій адміністративно-територіальній одиниці – понад 160 випадків на 100 тисяч населення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...