«Рівнеоблводоканал» хоче встановити у багатоповерхівках загальнобудинкові лічильники, та ще й коштом споживачів

Повідомлення про намір встановлення вузлів комерційного обліку, або просто загальнобудинкових лічильників холодного водопостачання від «Рівнеоблводканалу» з’явилися на дошках оголошень квасилівських багатоповерхівок вчора, 21 серпня.

Як можна зрозуміти з повідомлення, вартість одного такого лічильника становить 35922 гривні і в «Рівнеоблводоканалі» сподіваються, що ці витрати візьмуть на себе жителі будинків Квасилова.

За словами керівника відділу  діловодства, контролю та звернень громадян «Рівнеоблводоканалу» Ольги Шевчук, встановлення вузла комерційного обліку послуги вимагає закон, незалежно від наявності в будинку квартирних лічильників:

– Вартість вузла комерційного обліку згідно закону розбивається на всіх співвласників, а не вибірковим чином. Ціна встановлення, зазначена в повідомленні ще не є остаточною. Остаточна буде відома лише після обстеження, складання дефектного акту та кошторису.

Доступ до лічильника повинні мати всі співвласники багатоквартирного будинку. Різниця ж буде нараховуватися в першу чергу людям, у котрих немає квартирних лічильників.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...