Родина Борисюків перемогла в обласній спортивній грі

Квасилівська родина Борисюків у складі тата – Миколи Степановича, мами – Анни Юріївни, та їхніх синів – Євгена та Артема, виявилася найкращою під час третього етапу обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОТГ». Змагання відбулися 26 листопада в приміщенні Рівненської ЗОШ №8.

Подібні старти проходили одночасно в трьох містах. У Рівному ж за перемогу боролися сім команд. До складу кожної з них входило по двоє дітей віком до 14 років включно і двоє дорослих.

Програма заходу складалася з п’яти спортивних конкурсів, під час яких сім’ї на швидкість проходили спеціальні дистанції, використовуючи при цьому інвентар для футболу, баскетболу, флорболу, тенісу, дартсу та інших видів спорту. Окрім цього не обійшлося і без інтелектуального завдання, під час якого всім колективам потрібно було за відведений проміжок часу правильно відгадати якомога більшу кількість зашифрованих у вигляді ребусу видів спорту.

Після підбиття підсумків всіх стартів, на першому місці впевнено розташувалася сім’я Борисюків. Друге місце посіла сім’я Волохів з Рівного, яка виборола срібні нагороди, а «бронза» дісталася сім’ї Гуків з села Мала Любаша Костопільського району.

Як переможниця відбіркових змагань, родина Борисюків тепер захищатиме честь Квасилова в суперфіналі, що відбудеться влітку 2018 року.

Про це повідомляє директор комунального закладу «Центр спорту Рівненського району» Сергій Швидун.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...