Що приховують від громади депутати на засіданнях постійних комісій?

Депутат від політичної партії «Сила Людей» Віктор Манжеран зареєстрував на розгляд сесії проект рішення, який зобов’язує апарат Квасилівської селищної ради (Рівненщина) публікувати в інтернеті усі анонси та документи, які стосуються діяльності постійних депутатських комісій. Зараз такої інформації у відкритому доступі виборці знайти не можуть.

Представника опозиції Віктора Манжерана обурила ситуація, коли наприкінці минулого року він приїхав на засідання депутатської комісії з питань економічного розвитку селища, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, членом якої він є. Член «Сили Людей» хотів обговорити питання порядку денного, але у селищній раді дізнався, що засідання вже відбулося, адже його вирішили провести на годину раніше зазначеного терміну:

– Коли я прийшов, усе вже закінчилося. Якщо депутати не знають, у який час відбуваються засідання постійних комісій, на яких приймають важливі для життєдіяльності селища рішення, то що вже говорити про простих виборців, які сплачують податки і хочуть контролювати владу.

Особисто я, разом зі своїми однопартійцями, витрачаю свої кошти, щоб зняти на відео засідання сесій селищної ради і показати їх громаді. Але до повної відкритості і прозорості Квасилівській селищній раді, на жаль, ще дуже далеко. Практично на кожній сесії запитую селищного голову Степана Горбатюка, чому не оприлюднили у встановлений законом термін проекти рішень, щоб всі могли з ними ознайомитися. Але адекватної відповіді мені так ніхто і не дає.

Документ, який виніс на розгляд Віктор Манжеран, пропонує публікувати на офіційному сайті Квасилівської селищної ради інформацію про усі засідання постійних депутатських комісії, зокрема, анонси таких заходів та протоколи з усіма ухваленими рішеннями.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...