Селищному голові збільшили розмір щомісячної премії

«Зараз піст, а усі ми – християни» – саме такі та інші схожі аргументи наводили депутати Квасилівської селищної ради під час сесії, перед тим, як проголосувати за збільшення розміру щомісячного преміювання селищного голови Степана Горбатюка та його заступника Анатолія Котовського. В результаті, рішення ухвалили, зробивши очільників Квасилова багатшими.

На розгляд сесії винесли дві пропозиції: залишити щомісячне преміювання селищного голови в розмірі 150 відсотків посадового окладу, або ж збільшити його до 200 відсотків. Більшістю голосів депутати вирішили підвищити розмір премії для селищного голови Степана Горбатюка та його заступника Анатолія Котовського. Тож відтепер вони отримуватимуть додатково щомісяця до 200 відсотків посадового окладу в межах затвердженого радою фонду оплати праці працівників апарату управління.

Крім того, виписали депутати щомісячну премію і дружині селищного голови, а заодно – працівникові військового обліку Квасилівської селищної ради Оксані Горбатюк в розмірі 150 відсотків посадового окладу.

Як відомо, вперше депутати нагородили селищного голову Степана Горбатюка щомісячним преміюванням ще тоді, коли він лиш тільки обійняв свою посаду – 30 грудня 2015 року. Але, як бачимо, премії у розмірі 150 відсотків від посадового окладу панові Горбатюку нині виявилося уже замало, тож депутати вирішили внести зміни до свого попереднього рішення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...