Селищному голові збільшили розмір щомісячної премії

«Зараз піст, а усі ми – християни» – саме такі та інші схожі аргументи наводили депутати Квасилівської селищної ради під час сесії, перед тим, як проголосувати за збільшення розміру щомісячного преміювання селищного голови Степана Горбатюка та його заступника Анатолія Котовського. В результаті, рішення ухвалили, зробивши очільників Квасилова багатшими.

На розгляд сесії винесли дві пропозиції: залишити щомісячне преміювання селищного голови в розмірі 150 відсотків посадового окладу, або ж збільшити його до 200 відсотків. Більшістю голосів депутати вирішили підвищити розмір премії для селищного голови Степана Горбатюка та його заступника Анатолія Котовського. Тож відтепер вони отримуватимуть додатково щомісяця до 200 відсотків посадового окладу в межах затвердженого радою фонду оплати праці працівників апарату управління.

Крім того, виписали депутати щомісячну премію і дружині селищного голови, а заодно – працівникові військового обліку Квасилівської селищної ради Оксані Горбатюк в розмірі 150 відсотків посадового окладу.

Як відомо, вперше депутати нагородили селищного голову Степана Горбатюка щомісячним преміюванням ще тоді, коли він лиш тільки обійняв свою посаду – 30 грудня 2015 року. Але, як бачимо, премії у розмірі 150 відсотків від посадового окладу панові Горбатюку нині виявилося уже замало, тож депутати вирішили внести зміни до свого попереднього рішення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...
 • Олена

  А що хорошого зробив цей новий селищний голова???? А НІЧОГО!!! За що тоді взагалі премія???

 • Анонім

  Я принані нічого не відчув позитивного в тому що наша влада робить….Зима в нас була непростою….Влада мовчала засипало снігом значить машину в гараж А решті скажем що хочете те і робіть….Сам ледь прлбивався по селещу….З друзями маршрутку відкопували бо сіла…..А вони премію собі….Може краще дорогі розробимо і щось нарешті для селища А не собі і знову собі…….Пане Голово ви або щось робіть або дайте можливість робити це тим хто це робить!!!!

 • Анонім

  І доречі Пане Степана ви мешкаєте в Квасилів щодня проїжаєте біля тих місць хіба гральні автомати в нас законі…Чи те що ви показово їх накрили це такий піар хід А вже 3 місяці вони гарно працюють і нічого не бояться у вас же пане Горбатюк так сказать у дворі і ви за це геть не переживаєте…..А ти премію собі додоли ……А за що????Що ви зробили для нас ??? А нічого!!!!!

 • Анонім

  Проблем в селища повно А у вас геть не до цього…..Ви напевно найгірший голова за весь час що я тут мешкають……Показник ніякий А балачки багато що в селещу раді що в кооперативі…..Зтикався і там з вами……Краще вам буде посунутись і дати дорогу тим хто хоть щось робить для нас……Ви подивіться яка дорога в нас по селищу….Скоро маршуткі перестануть їздить бо яма на повороті біля стадіоні це вже 1 причина,біля магазину шуста асфальт піднявся центр взагалі мовчу…..А вам бля премія….За який такий????На новорічні свята ви навіть не змогли просто замовить ялинку щоб в центрі селища поставить на радість дітям і дорослим….Нема чим прикрасити,це не проблема в нас люди розуміючи якщо захотіти можна запропонувати принести ті іграшки купити тури герлянду ….Затишок як кафе може замовить собі А селечна рада ні???Ганьба вам….Яб сам приніс іграшок щоб діти побачили в центрі міста велику гарну ялинку то вам це не під силу….А премія собі ви забезпечили…..Ганьба вам пане Степана разом з дружиною і паном Котовським