Шахраї дурять квасилівчан ще з липня

Шахраї дурять квасилівчан ще з липня

Не так давно наш сайт розповідав про діяльність шахраїв, які продавали фальшиві страховки довірливим мешканцям Квасилова. Як зясувалося, подібні факти зустрічалися в нашому селищі і раніше.

Нещодавно до редакції сайту «Інший Квасилів» зателефонував член громадського формування «Правопорядок» Олександр Пасічник, який розповів історію, яка трапилася в приватному секторі Квасилова на початку липня цього року:

– Тоді до нас звернулися люди з вулиці Давньої. Вони розповідали про шахраїв, які намагалися виманити в них гроші. Молоді хлопці та дівчата, чимало з яких були нетверезими, ходили з хати в хату і пропонували людям застрахуватися. Вони брехали, що вийшов закон про обовязкове державне страхування і закликали мешканців Квасилова, у першу чергу – пенсіонерів, придбати у них страховку за 25 гривень. Коли ми прийшли на місце пригоди, шахраї вже зникли. Оскільки в міліцію ніхто на них не заявив, то їх і не шукали. Чи придбав хтось «липові» страховки тоді? Важко сказати, але думаю, що такі люди знайшлися.

Як бачимо, випадки шахрайських дій у Квасилові впродовж останніх місяців значно почастішали. Тож мешканцям селища варто бути обережними і не довіряти свої кошти незнайомим людям.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...