Школа селища – сота в області за результатами ЗНО

Нещодавно інформаційний ресурс «Освіта.ua» опублікував рейтинги навчальних закладів України за результатами ЗНО-2017. За його підсумками, школа селища Квасилів посіла 100 місце в області.

Квасилівський НВК «Школа-ліцей» славиться доброю репутацією в районі та має чимало переможців олімпіад обласного та призерів всеукраїнського масштабу. Натомість у рейтингу ЗНО навчальний заклад серед шкіл області посів лише 100 місце, а по Україні – 4309 сходинку. Тобто тести склали на 82 відсотків зі 100.

Директор Квасилівського НВК «школа-ліцей» Віра Людвік вважає, що подібні результати по області пов’язані з тим, що цьогоріч у селищі було багато екстернатників, які «потягнули» донизу рейтинг школи, адже, за її словами, чимало з цих людей мають рівень нульовий та початковий:

– Школа мала 32 випускники плюс 13 екстернатників. На фоні району, який не враховував показників тих, хто здавав екстерном, у нас хороші позиції. Ми самі б раді побачити, яке насправді місце займаємо по області, адже у нас випускники всі пройшли допуск. А з української мови маємо чи не найкращі результати – є діти, у яких понад 195 балів за тест.

Ірина САМЧУК

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...