Школярі селища – переможці фізкультурно-спортивного фестивалю

Школярі селища – переможці фізкультурно-спортивного фестивалю

Команда Квасилівського НВК «школа-ліцей» виявилася кращою в загальному заліку фінальних змагань фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», що відбулися на початку квітня в спортивному залі Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Про це повідомляє сайт відділу освіти Рівненської райдержадміністрації.

Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт» пройшов у рамках районної Спартакіади школярів 2014-2015 навчального року. Суперниками квасилівчан у фінальних змаганнях стали представники ще п’яти шкіл Рівненського району, які також виграли зональні змагання. Кожна команда складалася з 14 учнів 5-10 класів, яким потрібно було пройти по 6 випробувань.

У підсумку, представники Квасилівського НВК «школа-ліцей» виявилися найспритнішими у човниковому бігу та комбінованій естафеті, що дозволило їм відсвяткувати загальну перемогу. Квасилівчани випередили школярів Олександрійської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Зорянського НВК «школа-гімназія», які посіли відповідно друге та третє підсумкові місця.

Готували команду Квасилівського НВК «школа-ліцей» до змагань вчителі фізкультури Олександр Жовтянський та Юрій Лавренюк.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...