Сім запитань селищному голові Квасилова

Низку запитань поставив Квасилівському селищному голові Степанові Горбатюку голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко у відкритому зверненні. Усі вони стосуються життєдіяльності Квасилова та проблем, які турбують громаду.

Відкрите звернення

до селищного голови Квасилова Степана Горбатюка

Шановний Степане Андрійовичу!

Цими днями спливає три роки з того часу, як мешканці Квасилова на місцевих виборах обрали Вас селищним головою. І хоча Вас та Ваші ідеї підтримали лише 620 з майже 6 тисяч виборців, цього вистачило для загальної перемоги.

Щодня, як мешканець Квасилова, я ходжу вулицями селища, спілкуюся зі своїми земляками і змушений заявити, що населений пункт вже тривалий час розвивається в неправильному напрямку. Жодну з відомих усім квасилівчанам головних проблем вирішити Ви не зуміли, більше того – в багатьох напрямках ситуація стала критичною, значно гіршою, ніж вона була до Вашого приходу на посаду.

З огляду на те, що Ви, Степане Андрійовичу, постійно уникаєте прямих публічних звітів перед громадою, а звітуєте про свою діяльність лише перед депутатами та членами виконавчого комітету Квасилівської селищної ради, прошу Вас публічно дати відповідь на наступні запитання:

1. Минулого року Ви витратили майже мільйон гривень на ремонт доріг у Квасилові по вулицях Молодіжній, Рівненській, Короткій, Тихій, Мирній, Новій, Богдана Хмельницького, Соборній та Вишневій. Але не пройшло і року, як відремонтовані дороги знову зруйнувалися і вкрилися ямами та вибоїнами. Яка організація була підрядником, настільки неякісно виконавши ремонтні роботи? Хто з чиновників був відповідальним за контроль над роботою підрядника, хто поніс персональне покарання і яке?

2. Чому вже не перший рік, неподалік від під’їзду будинку, в якому Ви мешкаєте, безперешкодно і відкрито діє зал гральних автоматів у час, коли подібна діяльність є офіційно забороненою в Україні і протизаконною? У вечірній і нічний час тут збирається чимало нетверезих молодиків, які ведуть себе неадекватно і становлять загрозу для перехожих. Які дії Ви, як селищний голова Квасилова, здійснили, щоб ліквідувати цей сумнівний заклад?

3. З року в рік вартість проїзду в ліфтах дев’ятиповерхових будинків Квасилова невпинно зростає. Наразі нова чіп-карка на 100 поїздок коштує близько 125 гривень. Це – чи не найдорожча ціна за аналогічну послугу в Україні. Натомість, відмовившись від використання чіп-карток у ліфтах і змінивши фірму, яка обслуговує ліфти, можна досягти зменшення вартості даної послуги щонайменше втричі. Коли Ви припините гальмувати цей процес і розпочнете діяти?

4. Чому опалювальний сезон восени 2018 року Ви наважилися розпочати лише 22 жовтня, хоча у сусідньому Рівному тепло було ще 17 жовтня? За цей час багато вихованців дитячого садочка та учнів школи встигли захворіти, займаючись у холодних приміщеннях. Хто оплатить лікування батькам цих дітей?

5. Куди зникла субвенція у розмірі 1 мільйона 200 тисяч гривень, виділена наприкінці минулого року з державного бюджету Квасилівській селищній раді на виконання робіт, пов’язаних із захистом від підтоплення і затоплення повеневими та зливовими водами території Квасилова? Хто з працівників селищної ради винен в тому, що відповідний проект не пройшов експертизу? Хто поніс персональне покарання і яке?

6. За які Ваші заслуги депутати Квасилівської селищної ради по кілька разів на рік голосують за щомісячне преміювання Вас, як селищного голови? Причому, розмір премій постійно зростає. Назвіть Ваші досягнення на нинішній посаді за які, як Ви вважаєте, ви заслуговуєте на відзначення та щомісячне преміювання.

7. Чому під час роботи засідань сесії та виконкому Квасилівської селищної ради настільки часто порушується закон «Про доступ до публічної інформації», а також затверджений Вами ж та депутатами регламент? Чому на розгляд постійно виносяться не оприлюднені у встановлені законом терміни питання, а Ви, як селищний голова, вже впродовж трьох років порушуєте пункт 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», відмовляючись хоча б раз на рік звітувати про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами?

Відповіді на ці питання прошу надати публічно, щоб громада та депутати селищної ради розуміли ситуацію. Ми, представники опозиційних політичних сил, не маємо залишатися осторонь проблем, а разом із владою готові працювати для вирішення інфраструктурних та житлово-комунальних питань, а також покращення ситуації з підзвітністю керівництва селища та прозорістю прийняття ними рішень.

З повагою, голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей», житель Квасилова Павло Дутко.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...