«Сімейні перегони»: чергове досягнення родини з Квасилова

«Сімейні перегони» чергове досягнення родини з Квасилова

Успішно виступила родина Борисюків з Квасилова в суперфіналі обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Трипокоління». На змаганнях, що відбулися 10 травня на стадіоні Національного університету «Острозька академія», наші земляки посіли третє підсумкове місце.

Учасники суперфіналу розгадували ребуси на спортивну тематику, а також змагалися в комплексі естафет: «змійка» (вміння швидко рухатися в одній зв’язці), «біатлон» (пересування на лижах по траві та кидання дротиків дартсу), «фітбол» (вправність володіння фітбольний м’ячем) та «летючі кільця» (взаєморозуміння та злагодженість між батьками і дітьми).

«Сімейні перегони» чергове досягнення родини з Квасилова2

У підсумку, краще родини Борисюків з Квасилова виступили лише сім’я рівнян Вавулічів, що стали переможцями та родина Вер’яненкових з Сарн, яка посіла друге місце.

Переможці суперфіналу нагороджені дипломами, медалями та кубками відповідного ґатунку. Їх прагнення до перемоги винагородженні також сертифікатами на придбання товарів у магазині «Спорт-С».

«Сімейні перегони» чергове досягнення родини з Квасилова3

Про це повідомляє «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Нагадаємо, до суперфіналу обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Трипокоління» родина Борисюків з Квасилова пробилася, посівши одне з призових місць на четвертому відбірному турі змагань.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...