Сміття у Квасилові подорожчає

Сміття у Квасилові подорожчає

Лише трохи більше року протрималися нині діючі тарифи на послуги з вивезення сміття для мешканців приватного сектора Квасилова. Нещодавно виконавчий комітет Квасилівської селищної ради на чолі з селищним головою Дмитром Кретом ухвалив рішення знову підняти їх розмір починаючи з 1 жовтня цього року.

Таким чином, з початку наступного місяця, квасилівчани сплачуватимуть 6,96 гривні з кожного жителя приватного сектора за вивезення твердих побутових відходів (нинішній тариф складає 5,07 гривні).

Разом з тим, розмір тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів за 1 кубічний метр відтепер складатиме: для твердих відходів – 36,38 гривні, для рідких відходів – 36,70 гривні. Особливо ж подорожчали тарифи на вивезення великогабаритних відходів – з 49,14 до 87,76 гривні.

Нагадаємо, у червні минулого року виконком Квасилівської селищної ради за поданням керівництва колективного підприємства «Житловик-1» суттєво збільшив розмір тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для мешканців багатоповерхівок. Але уже за кілька місяців, під тиском громадськості, розмір тарифів зменшили на кілька копійок.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...