Сміття з приватного сектора Квасилова забиратиме вантажник

Посаду підсобного робітника, що буде вантажити в кузов сміттєвоза усі побутові відходи, які люди залишають на вулицях приватного сектора поблизу своїх осель, вирішило запровадити колективне підприємство «Житловик-1».

За словами юриста колективного підприємства «Житловик-1» Ірини Кротюк, нововведення набудуть чинності 1 квітня:

– В приватному секторі селища Квасилів приватне підприємство «Житловик-1», як виконавець послуг з вивезення побутових відходів, працює за безконтейнерною схемою. Ми розробили графік, люди з ним ознайомлені і знають коли, в які години та на яких вулицях забирають сміття. За годину до прибуття сміттєвоза споживачі мають виставити свої ємкості. Але бувають випадки, що жителі відсутні, або ж знаходяться на роботі. Тому для зручності громадян, щоб в людей була можливість винести своє сміття, ми вводимо в штатний розпис посаду підсобного робітника, щоб ємкості вчасно забиралися. Це питання раніше на виконкомі піднімала громадська організація «Новий Квасилів», тож таким чином ми вирішили вдосконалити власну діяльність.

Щоб новий працівник мав можливість отримувати заробітну платню, члени виконавчого комітету Квасилівської селищної ради вирішили встановити та ввести в дію з 1 квітня цього року новий тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для споживачів послуг приватного сектора з захороненням відходів для групи споживачів населення за 1 кубічний метр відходів в місяць у розмірі 52,57 гривень (нинішня ціна – 50,15 гривень).

Також на 45 копійок з розрахунку на кожного жителя приватного сектора зросте і вартість послуг з вивезення твердих побутових відходів із захороненням – до 9,64 гривень.

Як відомо, влітку минулого року мешканці вулиці Мирної селища Квасилова зібрали підписи з вимогою покращити якість вивезення твердих побутових відходів. Їх обурював саме факт небажання працівників колективного підприємства «Житловик-1» вантажити сміття у машину. А 30 серпня на засіданні виконавчого комітету селищної ради виступив голова правління громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко, який закликав владу та підприємство, що надає послуги, дослухатися до вимог громади.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...