Смуга невдач на футбольному полі триває

Третьої поразки поспіль зазнали футболісти ФК «ЛМЗ-Квасилів» у чемпіонаті Рівненського району з футболу серед команд вищої ліги. Цього разу квасилівчани за підтримки рідних трибун поступилися заборольському «Продторгобладнанню», остаточно скотившись після цього в середину турнірної таблиці.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Продторгобладнання» – 1:3 (1:1).

4 вересня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 100 глядачів. 22 градуси. Оцінка поля – 3.

Арбітри: О.Оверчук, В.Коздровський, В.Рикун (усі – Рівне).

Квасилів: Тимощук, Назарук, Островський, Ю.Онищук, Мартинюк, Мельнічук, Ошманін (Р.Мельниченко, 46), Усік, Наливайко, Арсенович (Каштан, 72), Ковальчук.

Забороль: Кондаршин, Шевчук, В.Ткачук (Демків, 80), Михальчук, Семенюк, Р.Горецький, А.Федас, Максимчук (Ярошевич, 82), Ухнальов-Ярошевич (Худоба, 69), Абрамович, П.Федас.

Голи: Наливайко (2) – Абрамович (25), Горецький (58), Худоба (83).

Попередження: Усік (67) – П.Федас (38), Абрамович (67).

Початок гри видався для квасилівчан надзвичайно оптимістичним. Вже на 2-ій хвилині Олександр Наливайко влучно пробив у дальній кут воріт суперника, вивівши «жовто-зелених» вперед. На жаль, втримати свою перевагу ФК «ЛМЗ-Квасилів» не зумів. Ще до перерви Андрій Абрамович вирівняв становище, зігравши на добиванні, а у другому таймі заборольці відзначилися ще двічі зусиллями Романа Горецького та Василя Худоби.

Результати інших матчів 11 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Рівес» – «Славія» – 0:3, «Горинь» – «Сатурн» – 5:3, «Калина» – «Арсенал-Факел» – 3:3, «Зеніт» – ФК «Городище» – 0:3.

Невдача в домашній грі проти «Продторгобладнання» опустила ФК «ЛМЗ-Квасилів» з четвертого одразу на шосте місце турнірної таблиці. «Жовто-зелених» обійшли заборольці, а також «Калина» з Городка.

Далі в чемпіонаті району настає двотижнева перерва. Матчі наступного туру відбудуться лише у неділю, 18 вересня. Цього дня квасилівчани вирушать до Верхівська, де спробують покращити своє турнірне становище в матчі проти «Рівеса».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)