Сьогодні – день народження випускника Квасилівського ліцею, який загинув у АТО

28 років могло б виповнитися сьогодні, 6 липня, випускнику Квасилівського професійно-технічного ліцею Дмитру Оверчуку. Але у 2014 році його життя обірвала війна на сході України.

Дмитро Русланович Оверчук народився в 1992 році у селі Шкарів Гощанського району. Після закінчення Горбаківської ЗОШ опановував професію слюсаря з ремонту автомобілів у Квасилівському професійно-технічному ліцеї.

18 жовтня 2011 року його призвали на строкову службу до лав Української Армії, де Дмитро і залишився служити за контрактом. Далі – навчання за програмою підготовки «Механік-водій БМП» у підрозділі військової частини А-1048. Постійне місце служби – 30-та бригада, що дислокувалася у місті Новоград-Волинський Житомирської області.

8 березня 2014 року 30-та бригада перебувала на півдні України у районі села Чаплинка, що межує з материковою Україною та півостровом Крим. Згодом нове місце дислокації – Арабатська стрілка, а далі – Скадовськ, Бердянськ. Загинув Дмитро Русланович Оверчук влітку 2014 року. Під селом Степанівка (Шахтарський район) в районі висоти Савур-Могила БМП підірвалась на міні й згоріла. Дмитро їхав на чолі колони. Вояків, що сиділи на броні, порозкидало вибухом. Про долю Дмитра з 28 липня було не відомо.

Після експертизи ДНК Дмитра поховали 20 вересня у рідному селі. У нього залишилися батьки, молодший брат, наречена Яна.

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Дмитро Оверчук нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...