Сьогодні в Квасилові відбудеться засідання виконкому селищної ради

3D little human characters X6 discussing in a meeting. Business People series.

Одразу дванадцять питань винесено на засідання виконавчого комітету Квасиліського селищної ради, що відбудеться сьогодні, 29 грудня. Захід розпочнеться о 14.00 в кабінеті селищного голови.

Таким чином, члени виконкому розглянуть сьогодні наступні питання:

1. Про роботу будинку культури смт.Квасилів. Доповідає: директор будинку культури Дмиш З.І.
2. Звіт дільничного інспектора селища про забезпечення законності, правопорядку, охорони прав жителів селища. Доповідає: старший дільничний інспектор поліції Ничипорук М.Г.
3. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для відбування в 2016 році громадських робіт, призначених рішенням суду для порушників та засуджених в смт.Квасилів. Доповідає селищний голова Горбатюк С.А.
4. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік. Доповідає селищний голова Горбатюк С.А.
5. Про встановлення вартості послуг, внесення змін до рішень виконавчого комітету Квасилівської селищної ради. Доповідає селищний голова Горбатюк С.А.
6. Про тимчасове призупинення роботи Квасилівського дошкільного навчального закладу для відвідування дітьми. Доповідає селищний голова Горбатюк С.А.
7. Про затвердження регламенту виконавчого комітету Квасилівської селищної ради. Доповідає селищний голова Горбатюк С.А.
8. Про план роботи виконавчого комітету на 2016 рік. Доповідає селищний голова Горбатюк С.А.
9. Про розподіл обов’язків між членами виконавчого комітету. Доповідає селищний голова Горбатюк С.А.
10. Про стан і заходи щодо вдосконалення організації і контролю, підвищення рівня виконавської дисципліни відповідно до вимог законодавства. Доповідає: секретар селищної ради Іванюк І.А.
11. Про видачу ордера на житлове приміщення. Доповідає: юрисконсульт селищної ради Зойкін А.В.
12. Про розгляд заяв та клопотань. Доповідає: секретар селищної ради Іванюк І.А.

Про це повідомляє член виконавчого комітету Квасилівської селищної ради Павло Дутко.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...