Спортивні споруди селища владі не потрібні?

Спортивні споруди селища владі не потрібні

Те, що квасилівський спорт занепадає – відомо давно. Але воно й не дивно, якщо поглянути на стан спортивних споруд селища. Одна з них – стадіон «Піщанка», що поблизу залізничної платформи. Любителі футболу Квасилова скаржаться, що поле, а також територія навколо нього, знаходяться в жахливому стані і з кожним наступним роком стадіон руйнується усе більше.

На жаль, влада Квасилова уже багато років не звертає уваги на проблеми, з якими стикаються місцеві спортсмени, що займаються на стадіоні «Піщанка». Футбольне поле тут востаннє оновлювалося ще напередодні минулих місцевих виборів. За цей час пісок в окремих місцях встиг вкритися високою травою, а з кількох боків спортивну споруду в теплу пору року оточують бур’яни, що перевищують розмір людини.

За одними з воріт стадіону кілька років тому встановили дитячий майданчик, який уже частково зруйнували варвари. Місце для відпочинку дітей жодним чином не огороджене від футбольного поля, тож батьки постійно змушені хвилюватися за своїх кількарічних малюків, які в будь-який момент можуть травмуватися, якщо у них влучать м’ячем.
Подібна ситуація набридла місцевим любителям футболу, тож хлопці почали збирати підписи з вимогою відремонтувати стадіон «Піщанка» та оновити покриття футбольного поля.
Як розповів один з ініціаторів акції Микола Коханов, на сьогодні вже вдалося зібрати більше сорока підписів:

– Ми кожної неділі збираємося на «Піщанці», щоб пограти в футбол з друзями. Але нас усіх дуже дивує, чому влада нічого не робить для розвитку спорту в селищі. Ніхто не хоче створити навіть нормальних умов для гри в футбол, а потім дивуються, чому наша молодь п’є та вживає наркотики. Щоб створити елементарні умови для гри, на стадіоні «Піщанка» необхідно насипати нового піску, закріпити сітку на воротах, очистити прилеглу територію від кущів та бур’янів, а також відгородити поле від дитячого майданчика, адже страшно, що можемо травмувати когось з дітей, що там граються. Для усього цього потрібно не так уже й багато коштів, головне – це бажання влади Квасилова.

Хвилює ситуація навколо «Піщанки» й іншого любителя футболу з Квасилова Миколу Козачука:

– Мені та моїм друзям подобається грати в футбол, але потрібні нормальні умови для заняття цим видом спорту. На «Піщанці» – їх немає. Тому й вирішили збирати підписи. Частину робіт, таких як вирубка кущів та очищення території від бур’янів, ми можемо зробити самотужки. Головне – це завезти новий пісок і встановити огорожу між футбольним полем та дитячим майданчиком.

У неділю, 8 лютого, любителі футболу зустрілися з головою громадської організації «Новий Квасилів» Павлом Дутком (на фото), попрохавши громадського активіста посприяти у вирішенні питання облаштування стадіону «Піщанка». За словами пана Дутка, він та його команда вже працюють над вирішенням цієї проблеми і робитимуть усе можливе, щоб переконати владу селища закласти кошти на відповідні роботи в бюджет розвитку Квасилова на 2015 рік:

– На фоні критичного стану, в якому опинився сьогодні квасилівський футбол, дуже добре, що в нашому селищі є хлопці, які в будь-яку погоду підтримують свою спортивну форму та займаються своєю улюбленою справою. Сподіваюся, що в майбутньому вони будуть гідно захищати честь Квасилова в чемпіонаті району. Зараз же молодь потрібно заохочувати до занять футболом та не відвертатися від проблем спортсменів. Стадіон «Піщанка» не ремонтувався вже багато років, тож зараз, гадаю, саме час цим зайнятися. Окремо слід звернути увагу на те, що футбольне поле знаходиться в небезпечній близькості від дитячого майданчика. Усім відомо, наскільки сильні удари в футболістів, тож, поки не трапилося лиха, слід якомога швидше убезпечити маленьких дітей від постійних обстрілів футбольними м’ячами, встановивши огорожу. Та й сам дитячий майданчик вже давно потребує ремонту.

Як відомо, стадіон «Піщанка» – не єдина спортивна споруда Квасилова, яка знаходиться в занедбаному стані. Минулого року ми вже писали про Центральний стадіон селища, який перетворили на смітник.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...