Спортивний майданчик «Піщанка» отримав нове покриття

Спортивний майданчик «Піщанка» отримав нове покриття

Довгоочікуване нове покриття з’явилося минулої суботи, 9 травня, на футбольному полі майданчика «Піщанка» у Квасилові. Оновлення піску та покращення умов для занять спортсменів стали можливими завдяки спільній активній позиції любителів футболу селища та представників громадської організації «Новий Квасилів».

Нагадаємо, в середині лютого цього року любителі футболу Квасилова зібрали підписи за оновлення покриття на «Піщанці», реконструкцію спортивного майданчика та приведення його в належний стан. Після цього хлопці звернулися до голови громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка з проханням допомогти вирішити проблему. За кілька місяців громадський активіст та його команда переконали владу Квасилова виділити кошти на оновлення покриття на «Піщанці».

Спортивний майданчик «Піщанка» отримав нове покриття2

Щоправда, усе, що зробили представники місцевої влади – то це тільки привезли пісок. А от розкидати його по площині футбольного майданчика та розрівнювати поверхню довелося самим любителям футболу та громадським активістам. Але з подібним завданням вони успішно впоралися. Тож тепер грати у футбол на «Піщанці» стане значно зручніше та приємніше.

Спортивний майданчик «Піщанка» отримав нове покриття3

У той же час, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко зазначив, що на досягнутому зупинятися не збирається:

– Звичайно, добре, що певний результат уже є. Але треба продовжувати роботу. Моя мрія – зробити “Піщанку” по-справжньому затишним та зручним для гри в футбол спортивним майданчиком. Таким, як він був 20 років тому, в часи мого дитинства. Тому постійно проводжу перемовини з окремими депутатами та керівниками фірм області стосовно реконструкції «Піщанки»: відокремлення футбольного поля від дитячого майданчика, а також відновлення знищеної металевої огорожі.

Спортивний майданчик «Піщанка» отримав нове покриття4

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...