«Срібний» успіх ФК «ЛМЗ-Квасилів» (+фото)

Здобувши вольову перемогу в драматичному протистоянні з дядьковицьким «Сатурном», ФК «ЛМЗ-Квасилів» випередив свого суперника в турнірній таблиці, завершивши чемпіонат Рівненського району на почесному другому місці.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Сатурн» – 2:1 (1:1).

22 жовтня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 200 глядачів. 1 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: А.Ганіченко (Рівне), М.Буднік (Обарів), О.Степанюк (Хотинь).

Квасилів: Кондрашин, Назарук (Гордіюк, 90), Усік, Островський (Мельнічук, 82), О.Онищук (Арсенович, 76), Ткачук, Цілюков, Р.Мельниченко, В.Мельниченко, Гаврилюк (Перець, 6), Ягелюк.

Дядьковичі: Гордійчук, А.Каранюк, Берташ, Романчук (Букайло, 87), Чичук, Білецький, Ярощук, П.Каранюк, Юхименко, Захожий, Голяка.

Голи: О.Онищук (30), Усік (86, з пенальті) – Ярощук (20).

Попередження: Кондрашин (24), В.Мельниченко (68) – Захожий (86).

У вирішальній зустрічі сезону квасилівчанам, які прагнули обійти «Сатурн» в турнірній таблиці, потрібен був лише виграш. І «жовто-зелені» його здобули, продемонструвавши при цьому неабиякий характер та волю до перемоги.

Щоправда, початок матчу видався для ФК «ЛМЗ-Квасилів» не надто оптимістичним – вже на 20 хвилині відзначилися гості. От тільки раділи футболісти з Дядьковичів недовго. Майже одразу рахунок зрівняв Олег Онищук, якій раніше виступав за ФК «ЛМЗ-юніор» і робить лише перші кроки у дорослому футболі.

Після перерви квасилівчани посилили натиск на ворота опонентів, але до реально небезпечних моментів довгий час справа не доходила. Усе змінилося наприкінці поєдинку. Спочатку після удару господарів м’яч влучив у поперечину. Кульмінація ж зустрічі трапилася на 86 хвилині, коли арбітр Олександр Ганіченко призначив пенальті у ворота «Сатурна» за порушення правил захисниками гостей. До позначки підійшов Василь Усік, влучно пробивши у кут воріт – 2:1. У час, що залишався до завершення поєдинку, ФК «ЛМЗ-Квасилів» спокійно довів гру до перемоги.

Результати інших матчів 18 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Продторгобладнання» – «Інтеркарс» – 1:1, «Горинь» – «Альянс» – 1:3, «Калина» – «Арсенал» – 5:2, «Славія» – ФК «Городище» – +:-.

Нагадаємо, що чемпіоном Рівненського району з футболу сезону 2017 року достроково стала великоомелянська «Славія», в активі якої 54 очки. Друге місце у ФК «ЛМЗ-Квасилів», а третє – у «Сатурна», які набрали відповідно 36 та 33 очки.

Квасилівський ФК «ЛМЗ-юніор» завершив сезон юнацької ліги такою у призерах – на третьому місці. Вперед наші юнаки пропустили тільки великоомелянську «Славію-2» та ФК «Забороль-юніор».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)