Стадіон у Квасилові перетворили на смітник

DSCN0502

Раніше Центральний стадіон у Квасилові був улюбленим місцем для відпочинку багатьох мешканців селища. Батьки гуляли та займалися спортом тут разом зі своїми дітьми, а у вихідні дні – уболівальники мали змогу підтримати місцеву футбольну команду, що проводила матчі районного рівня. Але за останній рік багато змінилося. На жаль, – не в кращий бік.

Футболу у Квасилові, як відомо, більше немає. Тож і за футбольним полем та самим стадіоном ніхто не доглядає. В очі одразу ж кидаються купи сміття, якими встелена трава поблизу усієї бокової лінії, де раніше знаходилися уболівальники під час поєдинків.

DSCN0489

Сумно, але багатьом квасилівчанам не вистачає культури донести пляшки з-під пива та обгортки з-під чіпсів до найближчого смітника, який, до речі, розташований не так вже й далеко. Тому Центральний стадіон Квасилова дедалі більше стає схожим на стихійне сміттєзвалище, а не на місце для відпочинку. Оминають чомусь увагою цей факт і комунальники селища. Принаймні, купи сміття на стадіоні свідчать про те, що тут не прибирали уже дуже давно.

DSCN0491

DSCN0497

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...