Староста Квасилова Кисільова вже голосувала за збільшення тарифів на тепло

Як відомо, завтра, 9 листопада, відбудеться чергове засідання виконкому Рівненської міської ради, на якому встановлюватимуть тарифи на тепло для жителів Квасилова.

Згідно з проєктом рішення «Про встановлення тарифів КП «Квасилівтеплоенерго» Рівненської міської ради», тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення пропонують збільшити до 2674,82 гривень за гігакалорію. Нинішня вартість тепла становить 2130,50 гривень.

Серед членів виконкому є і квасилівчани, зокрема – староста селища Віта Кисільова. Тож портал «Інший Квасилів» вирішив поцікавитися, як призначена міською радою чиновниця голосувала за аналогічні рішення раніше.

На сайті Рівненської міської ради протоколи поіменного голосування членів виконкому відсутні, а нашому журналісту в апараті повідомили, що подібні документи оприлюднювати закон не зобов’язує.

Разом з тим, на тому ж сайті міськради є відеозаписи засідань виконавчого комітету, по яких можна відслідкувати, як голосували ті, чи інші члени виконкому по кожному з питань.

До вашої уваги – фрагмент відеозапису із зовсім нещодавнього засідання виконкому Рівненської міської ради за 12 жовтня 2021 року, а саме – скандальне збільшення тарифів на тепло для населення Рівного більш, ніж на 40 відсотків. Нагадаємо, тоді споживачам ТОВ «Рівнетеплоенерго» встановили тариф у розмірі 2725,45 гривні за гігакалорію. Як чітко бачимо на відео, одним з 14 членів виконкому, які проголосували за це рішення, була Віта Кисільова (перша справа у другому ряду).

Звісно, таке рішення викликало серйозне обурення у рівнян і під тиском людей його згодом членам виконкому довелося скасувати. Але після подібного голосування залишається тільки здогадуватися, чиї інтереси захищатиме Віта Кисільова завтра – своїх партійних зверхників, чи жителів квасилівської громади.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...