«Сила Людей» хоче зберегти берег Усті від забудови (+відео)

Проект рішення «Про заборону (мораторій) на зміну цільового призначення та відведення земельних ділянок в районі річки Устя на території Квасилова» пропонуватимуть включити до порядку денного завтрашнього пленарного засідання сесії селищної ради представники опозиційної політичної партії «Сила Людей».

Як розповів голова Квасилівського первинного осередку «Сили Людей» Павло Дутко (на фото), документ, який він підготував, передбачає запровадження мораторію терміном у 10 років на роздачу земельних ділянок та забудову прибережної смуги ріки Устя довжиною в 200 метрів від водойми:

– Зважаючи на те, як хаотично та безконтрольно відбувається роздача землі владою Квасилова, існує дуже велика імовірність, що невдовзі селищна рада візьметься і за берег ріки Устя. Якщо цей сценарій їм вдасться реалізувати, усе обгородять парканами, за якими бігатимуть величезні собаки. У той же час, прості жителі Квасилова більше не матимуть змоги прогулятися прибережною смугою, порибалити тут та просто відпочити. Люди просто не матимуть доступу до водойми!

Подібного розвитку подій не можна допустити у жодному разі! Ми маємо зберегти Устю та її берег для територіальної громади, для майбутніх поколінь та наших дітей. У перспективі тут можна висадити дерева, прочистити водойму і створити гарну рекреаційну зону, де зможуть відпочивати квасилівчани та гості селища. Тому й подаємо проект рішення про заборону зводити споруди і встановлювати паркани на березі річки.

Як відомо, пленарне засідання чергової сесії Квасилівської селищної ради відбудеться 22 травня. Його початок – о 14.00.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...