«Сила людей» вимагає затвердити єдиний графік освітлення вулиць Квасилова

syla-lyudej-vymahaje-zatverdyty-jedynyj-hrafik-osvitlennya-vulyts-kvasylova

Продовжити освітлення вулиць Квасилова до 7.30 ранку у грудні та січні, а також затвердити єдиний для усього селища графік увімкнення та вимкнення ліхтарів вимагає від влади політична партія «Сила людей». Відповідне відкрите звернення голова первинного осередку політичної сили Павло Дутко надіслав на адресу очільника Квасилова Степана Горбатюка.

«Впродовж останнього місяця політична партія «Сила людей» отримала велику кількість скарг від мешканців Квасилова, які невдоволені надто раннім відключенням ліхтарів зовнішнього освітлення на вулицях селища в ранкові години. Внаслідок цього, чимало квасилівчан змушені іти на роботу та навчання неосвітленими дорогами, ризикуючи отримати травми та пошкодження на слизьких від льоду та снігу тротуарах.

До того ж, вважаємо дивною та непродуманою ситуацію, коли в різних районах Квасилова електричне освітлення в ранкові години вимикається у різний час, на одних вулицях – задовго до світанку, на інших – уже після сходу сонця.

Зважаючи на перераховані вище обставини, керуючись прагненням зробити рівень безпеки мешканців Квасилова на дорогах селища більш комфортним, політична партія «Сила людей» вимагає в найкоротші терміни затвердити єдиний погодинний графік увімкнення та вимкнення вуличного освітлення на території усієї Квасилівської селищної ради, а також продовжити освітлення вулиць Квасилова у грудні-січні місяцях до 7 години 30 хвилин ранку» – йдеться у зверненні, ухваленому на зборах Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила людей».

Крім того, представники «Сили людей» запропонували владі свій варіант майбутнього графіка увімкнення та вимкнення вуличного освітлення на території усієї Квасилівської селищної ради по місяцях року з урахуванням природних особливостей.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...