Система «Розумне місто. Квасилів» вже повноцінно працює

Система «Розумне місто. Квасилів» вже повноцінно працює

Минуло п’ять днів, як у Квасилові запустили систему електронного врядування «Розумне місто». Наразі мешканці селища активно вивчають її можливості і вже почали створювати перші петиції до влади.

Як розповів один з модераторів програми Павло Дутко, станом на сьогодні, в системі «Розумне місто. Квасилів» вже зареєструвалося 44 мешканці селища:

– Система запрацювала, і це – головне. Люди активно реєструються, підтримують петиції та створюють свої. Також доступні модулі «Дефекти ЖКГ» та «Новини». Чималий інтерес викликає і можливість відслідковувати онлайн усі платежі Квасилівської селищної ради та інших розпорядників бюджетних коштів. Переконаний, що з часом популярність системи «Розумне місто. Квасилів» лише зростатиме.

Наразі мешканці Квасилова збирають підписи під чотирма петиціями. Окремі з них стосуються ремонту доріг та вирішення інших комунальних питань. Але є й екзотичні. Приміром, один з мешканців селища зареєстрував петицію з проханням прибрати паркан Квасилівського професійного ліцею, що знаходиться між житловим будинком та дитячим садочком.

Лідером же серед існуючих петицій є звернення встановити вуличне освітлення на автобусній зупинці «Квасилів-1», яке вже за перших 5 днів назбирало 32 підписи. Щоб його розглянули на сесії Квасилівської селищної ради, петицію ще мають підтримати 68 жителів селища за 85 днів, що залишилися до завершення збору підписів.

Для того, щоб приєднатися до системи електронного врядування «Розумне місто. Квасилів», необхідно перейти за адресою: http://www.rozumnemisto.org/kvasiliv/home/ і пройти процедуру реєстрації на сайті.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...