Тариф на вивіз сміття стане ще дорожчим

Тариф на вивіз сміття стане ще дорожчим

Рішення про суттєве збільшення вартості послуг з вивезення побутових відходів для мешканців Квасилова починаючи з 1 серпня прийняли члени виконавчого комітету Квасилівської селищної ради на позачерговому засіданні, що відбулося у п’ятницю, 29 липня.

Відтак, уже з завтрашнього дня для жителів багатоповерхівок та бюджетних установ тариф на вивіз твердих побутових відходів становитиме 50,15 гривні за 1 кубічний метр (попередня ціна – 40,33 гривні), за вивіз великогабаритних відходів – 113,07 гривні (раніше було – 94,11 гривні), а за вивіз рідких побутових відходів – 54,55 гривні (попередня ціна – 45,25 гривні).

Що стосується мешканців приватного сектора, то для них вартість вивозу твердих побутових відходів за новим тарифом обходитиметься в 9,19 гривні в розрахунку на одного жителя, у той час як раніше вони сплачували 7,39 гривень.

Селищний голова Квасилова Степан Горбатюк збільшення вартості тарифу на вивезення сміття пояснює нещодавнім рішенням виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, згідно з яким збільшилася вартість послуг із захоронення твердих побутових відходів на Здовбицькому сміттєзвалищі. Але, як додає очільник селища, поки ще є надія, що тариф можна буде знову зменшити, якщо владі Квасилова вдасться домовитися про захоронення сміття на одному з інших сміттєзвалищ, що знаходиться неподалік.

Відзначимо, що рідкі побутові відходи на сміттєзвалищі не захоронюються. Їх вивозять безпосередньо на територію очисних споруд «Рівнеоблводоканалу», що знаходяться в Квасилові. Але, як зазначила юрист КП «Житловик-1», член виконавчого комітету Квасилівської селищної ради Ірина Кротюк, тариф на цей вид послуг підвищили також, у зв’язку зі збільшенням вартості пального та мінімальної заробітної плати.

Як відомо, вивезенням сміття в Квасилові вже багато років займається колективне підприємство «Житловик-1».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...